Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pomalé zahřívání motoru


Jazzinek

Recommended Posts

Zdravím. Jakou kdo máte zkušenost se zahříváním motoru? Koupil jsem PT v listopadu a byl překvapen jak pomalu se motor zahřeje na provozní teplotu. Nechal jsem tedy za 9 tis. vyměnit termostat, ale ani po výměně se to o moc (možná vůbec) nezlepšilo. Na topení si ztěžovat nemohu. Auto začne topit celkem standardně, ale ručičce teploty se nahoru prosně nechce. U Forda to šlo daleko rychleji. Mám 2.0 110 kW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to mám stejně, můžu jezdit klidně přes hodinu po městě a nikdy to nevyleze na 90. Jakmile přidám mimo město, tak to vyleze. Záleží jak se na to šlape, když to budeš šudlat, tak se to ohřeje až kdoví kdy. Taky je poznat když se používá zadní topení, hned to na budíku trvá déle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, někde jsem četl, že ty motory mají málo ztrátového tepla, ale vysokou účinnost..., když to šudláš po městě, trvá to, ale pod zátěží leze teplota rychle nahoru, asi jak píšu--těch cca 10 km, ale hlavně že to rychle topí , i když ukazuje 40 :super

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...