Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vrzání volantu


cheese23

Recommended Posts

Toto cez pokec nevyriešiš. Jednoducho sú veci ku ktorým sa musíš postaviť ako chlap a vliezť pod auto. Čapy , uloženie tlmičov ,...........

P.S. Vitaj v klube.

Upraveno uživatelem ferinko2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli vrže v interiéru, tak nevím. Pokud z motorového prostoru, tak to alespoň u mě bylo horní uložení tlumičů. Dělala to levá strana a pouze v mokru, takže před servisem jsem to vypláchl v myčce. Vyměněno na záruku a od té doby klid. Měl jsem asi 30000km

Pobavilo mě, že vyměněný díl se po 100km rozpadl, takže ještě jednou výměna a teď už dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě k tomu hornímu uložení, je to hned za palubkou a zevnitř to bylo slyšet víc než venku. 

Jinak když nevím co a chci to řešit, tak prostě servis. V interiéru to asi nemá moc co dělat. Kdysi v Renaultu mi divné zvuky dělal kroužek pod volantem, ale to asi byla chronická slabost Meganů a u jiného auta jsem to nikdy neměl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu proč se nejdete zeptat do servisu. Zrovna Peugeot má super systém, kdy spousta problémů už je popsaná a servis má řešení. Mockrát ověřeno ještě s 5008. Stačilo se zeptat, auto jsem tam mít nemusel.

Jinak ohnout se pod volant, a zkoušet možnosti. Je tam dobře přístupný kloub, tak bych zkusil promazat, dole u podlahy se zdá že taky něco je. Tady mi třeba kdysi vrzal Renault, takže zkontrolovat a třeba něco dotáhnout. Zkusil bych všechny polohy volantu, jestli se to nezmění, pak by to mohlo být v plastech pod volantem. 

Vždyť je to jednoduchý. Když do servisu, tak doporučuju předem nahrát na mobil. Spousta věcí se před dílnou záhadně spraví 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tím sem si prošel taky. Vrzání při otáčení volantu při nízkých venkovních teplotách či kombinaci s mokrem. Taky sem se ubíral směrem horního uložení tlumičů a dusil tím servis. Nakonec to vyřešilo namazání průchodky tyče řízení skrz karoserii. Proto je vrzání slyšet v interiéru při otáčení volantem. Dle servisu se musí ze spodka, že je tam lepší přístup. Mějte se. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...