Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.6 HDi - výměna EGR chyba


Sanil

Recommended Posts

Ahoj,

    měl jsem před emisemi chybu P0401, tak jsem koupil nový EGR a vyměnil, jenže mi vyskočila náhle chyba P1404. Opět mě kvůli tomu nepustí ani k měření emisím. Musí se nový EGR nějak kalibrovat nebo je možné, že bych měl až takovou smůlu a koupil vadný EGR?
Není lepší ho zcela vyřadit (nějaké firmy to prý dělají), jenže zase co na to emise, podle mě přijdou na to, že je to SW vyřazeno.
Už jsem z toho docela vyřízený. Auto jezdí v pohodě, emisemi by prošlo, ale jen díky tomu, že tam je ta chyba, tak mě to ani nezměří.
Jedná se o 1.6 HDi 66kW 9HX
Děkuju moc za odpovědi.

Upraveno uživatelem Sanil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano nový EGR se musí přes origo diag nakalibrovat. 

Nehledě na to že u 1.6 je dost častý problém, že neoriginální EGR nefungují ;) hlásí ruzné chyby atd.

Vypnout jde, na emisích to není skoro poznat, v SW to už vůbec nepoznají

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za  info, zkoušeli jsme to s kamarádem přes Lexii nějak nakalibrovat a zatím se zdá v pohodě, tak snad to tak vydrží. Chyby zmizely, dokonce i chyba žhavení P1351, ale to bude asi jen do zítřka, než budu startovat na studený motor, kdy bude chtít žhavit a znovu asi vyhodí tu chybku, ale EGR doufám bez potíží. Stejně to asi nechám vyřadit uplně, protože to mrví akorát motor 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...