Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autobaterie pro moji 308


davidse

Recommended Posts

No když by jsi se podíval třeba na katalog Autokelly tak se tam dá najít jaká baterka do auta pasuje a mají tam i rozměry těch baterek takže když si s tím dáš trochu práce tak tam najdeš i tebou vybranou baterku a podle toho co tam najdeš tak můžeš hledat i jinde. A myslím si že i kdyby jsi napsal tam kde chceš objednat do jakého auta to je tak by ti neprodali která by tam nepasovala. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozměry má i v tom odkazu, který dával. Nejspolehlivější je změřit prostor pro baterii přímo v autě, ale někdy je tam přístup jak k penězům.

Z jeho dvou příspěvků ale já nepoznám, co chce. Jestli to byla otázka, tak věta končí otazníkem. Já to teda bral jako oznámení, jakou baterku dává do svého auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano @Péťa máš pravdu že rozměry má i vtom odkazu. Myslel jsem to tak že když eshop kde vybírá betrku nemá konfigurátor kde by zadal auto a ono mu to nabídlo správnou baterku tak že se to dá najít jinde a porovnat si to s tím nabízeným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez VINka je to tak na 99%, ale má tam být AKUMULÁTOR 12V L2D - 640A - 60AH. Rozměry 240 x 175 x  190 mm. Takže by se vejít měla. Předpokládám, že ty 2mm na délce vadit nebudou :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...