Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autorádio pro 206 cc (2005)


Alexandr S

Recommended Posts

Ahoj!

Chtěl bych si pořídit nové autorádio které by mělo bluetooth. (V autě mám původní) Myslel jsem si, že prostě nějaké koupím a hotovo. Ale v tom mi došlo, že na původním rádiu si můžu nastavit basy, hloubky a výšky pro JBL audio systém. A úplně nevím jak najít to správné autorádio které by to všechno zvládlo. Takže prosím o radu nebo naprosto ideálně o tip na autorádio. Předem děkuji za každou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když budeš mít BT verzi, necháš to normálně za rádiem a budeš se připojovat jen pomocí BT :) Případně to vyvést do kastlíku, nebo dolů k řadičce, vyhrát si s tím, a udělat to do nějakého interiérového plastu... Možností jsou nezměrné.

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, takže jsem si koupil ten carclever. Zapojil jsem to a samozřejmě jsem se dostal k tomu že musím tu diagnostiku nějako zařídit, protože to nefunguje.

Hledal jsem tady na fóru odpovědi a prakticky jsem zjistil akorát to, že musím sehnat OBD kabel, jakýmsi způsobem sehnat Windows XP a nějaký program?

Znovu prosím o pomoc :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...