Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Závada systému automatického brzdění


sampon

Recommended Posts

před 5 hodinami, Monti1 napsal:

Tak přátelé baterkou to není...mám novou a auto hlásí stále stejnou závadu aut.brždění...dám vědět až budu vědět víc...

Novou možná, ale pokud se ti nestíhá dobíjet, tak nová nepomůže :nevim  Základ je, aby vždy před startem byla dostatečně nabitá :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva dny po sobě, teplota  -6 a -3  první ranní start pokaždé závada brzdový asistent. 

Proměření kapacity bat. 2* rozdílné měřáky a kapacita 70 - 75 procent.

Na nabíječce baterie dobitá doplna za ani ne 5 min. Má velký vnitřní odpor.

Další starty OK, nabíjení měřeno také OK 14,5 V.

Zítra dávám novou baterii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, sampon napsal:

stejně mi to nejde do hlavy, proč zrovna brzdový asistent? Kdyby tam byla kontrola napětí v AKU. Normálně to nastartuje bez problémů, vše cajk. Když auto po chybě vypnu a nastartuji znova, tak je to v pořádku.

Přesně jak popisuješ to dělá i mě...již přehrán soft.motoru soft.kamery,výměra rádia,výměna baterie...a to vše nepomohlo...a závada vždy jen v mínus 4 a víc...celkem mě to už otravuje...19tého zase servis...chudák mechanik je už z toho taky otrávenej...tak zatim ahoj všem a dám vědět co dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle hlášku sem mel nedávno, když mi zamrzla ruční brzda.Jelikoz neslo jinak musel  sem jet. Moc se tomu  nechtělo,po 100 metrech ohlasena Závada systému automatického brzdění.Na palubovce klic a kontrolka brzdění ,jel sem dalších cca 200 metru a auto uz jelo normalne. Za cca 20km po znovu nastartování všechno zmizelo.A zatim dobry ručka funguje ,ale na noc ji nezatahuju.Pred tím mi zamrzla uz jednou ,ale nemusel sem jet tak sem počkal až se o par stupňů otepli a povolí.Tohle je první auto kde mi přimrzla.

 

 

Upraveno uživatelem Ende
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mne po výměně baterie zatím ok. Stará měla kapacitu měřeno znovu po nabití 64-68 procent.

I nabíječka to potvrdila za 5 minut baterie plný stav . 

Lanovody mě nezamrzají , mám nové výměna v listopadu , původní zamrzaly již loni, ale servis samozřejmě nic špatného nenašel.

Nakonec letos znovu zamrznuly. Chtěli měnit na prodlouženou záruku jen na jednom kole ,ale po domluvě naštěstí dali obě strany nové.

Na lanovody ruční brzdy trpěla i 807 , asi soudruzi udělali někde chybu...

Tak snad bude chvilku pokoj.

Upraveno uživatelem jirkapl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...