Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Má někdo zkušenosti s "friťákem bez oleje"?


Medvěd

Recommended Posts

před 35 minutami, P607Olda napsal:

Tak, když mínus, tak odpovím obšírněji:

 

Ten červeňour byl za to, že jsi mi vůbec neodpověděl k tématu - chleba se sádlem fakt nemá nic soplečnýho s friťákem

h4wk3y - Takže mám koukat po něčem takovým?
https://www.datart.cz/Fritovaci-hrnec-Tefal-FZ760030.html?gclid=Cj0KCQiAhf2MBhDNARIsAKXU5GSstgdw_CCIFf2-cmvaCG4FgICNqNnwbuPaAz4OMPkIADyw2IZO9GIaAoJNEALw_wcB#moreDescription

Ale v tom asi řízky ze dvou kaprů stejně nezvládneme

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiš pak za rok recenzi, zda používáte, jak chutná. Moje odpověď má co do činění s friťákem, bohužel negativně. Za skoro 40 let od svatby jsme hlavně zpočátku zkoušeli nové technické přístroje, ale neosvědčily se. Ještě tam máme raclet, fondue, toastery - párkrát jsme dělali, leží to v kredenci, i další přístroje.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi je to na světě uspořádáno tak, že si vším musí projít každý a osobně, ta reklama je vtíravá a všichni se tak nějak (i podvědomě) snažíme jíst zdravě, ale nakonec skoro všechny ty žďorby skončí v popelnici, nebo ve sklepě , jak už psáno výše :super

žďorby--nepotřebná věc , stejně jako duperele 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je objednáno 

 

https://www.onlineshop.cz/horkovzdusne-fritezy/horkovzdusna-friteza-tefal-fw501815-896261P.html?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cse

 

Pravda, nemá lopatku, ale ty s mícháním mi přišly pro naše potřeby malé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

těším se na reference. zatím každý kdo z mých známých si to koupil tak to děsně chváli. Bohužel tito všichni patří mezi ty co i když pořídí nehoráznou blbost (třeba manželku) tak jí děsně chválí a nedají na to dopustit a nejsou ochotní říct, že udělali hloupost. Díky tomu nejsou pro mě směroplatní.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...