Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Větrná clona


Jirka2510

Recommended Posts

Zdravím vás všechny,nedávno jsem se stal hrdým majitelem Peugeot 306 Cabrio 😊 a tady na clubu jsem přečetl pár diskuzí ohledně střechy a moc mi to pomohlo a za to chci i poděkovat 😉 ale zaujala mě jedna věc kdy členovy clubu chválili to že má k autu i větrnou clonu,to je to taková rarita? Děkuji za odpovědi a doufám že někomu z vás taky budu moci jednou aspoň trochu poradit 🤗

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,já právě tu clonu mám... Koupil jsem ji už s autem ale jelikož jsme čtyř člena rodina tak ji nevyužiju a předpokládám že až auto dostane jedno z mích dětí tak ji na auto taky nedá 😂 před pár lety jsem s bráchou jezdili v 306 která patřila rodičům a ani bez clony jsme se tam nevešli všichni 😭🤣🤣🤣já osobně nebejt tohoto clubu tak bych ji asi i vyhodil 😕 ale teď nevím jestli ji někde schovávat a nebo poslat dál někomu komu by posloužila 🤗😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny a děkuji za odpovědi 😊tak to vypadá že clonu zatím uložíme v garáži. Člověk nikdy neví 😊 když to tady tak parádně funguje tak zkusím ještě něco 😁 Nad zadním oknem mám jakoby ohnutý ten lem (kolem okna)tý látky na střeše ... Myslíte že by to šlo něčím "přilepit" nebo nějak srovnat? Nevypadá to vůbec pěkně 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...