Jump to content
Sign in to follow this  
deeper

čidlo otáček

Recommended Posts

Prosim vás existuje na 205 něco jako čidlo otáček, auto mi ze začátku chcípá a nkolik nadšenců mi tvrdí, že to je určitě čidlem otáček. Vživotě jsem o tom neslyšel. Nevim ani k čemu potřebuju čidlo když by to měl řídit počítač, nebo ne?

amozřejmě, že ani jeden z těch radílků nemá pežoutka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A právě ten počítač potřebuje odněkud vědět, jak rychle se točí motor a k tomu potřebuje to čidlo, ale nemusí to bejt čidlem. Je tam eště Lambda sonda a průtokoměr vzduchu a to všechno může mít podstatnej vliv na chod motoru. Atakuj nějakýho počítačovýho benzíňáka. Já sem odjakživa maf?ák, tak ti poradím maximálně teoreticky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

teoreticky, ale spravne..... je to tak - to cidlo byva nahore na prevodovce nad ozubenym vencem......ale jestli ti chcipa jen ze zacatku, tak bych tam problem nevidel....zaroven ale nevim kde bych ho hledal :( ze by aut. sytic?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potřebuju to už k někomu hodit nějak se mi to nezdá. Jsem zvyklej z kadetta, tam motor šlapal úravidelně a tady je takovej divnej:mad: Už je tam vyměněný snad všechno kromě rozvoďáku, a na ten se chystam. Jo nemůže to bejt zanesenej vzducháč, teď sem si vzpoměl že sem na něj zapoměl:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×