Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vánoční večírek Peugeot Clubu 11.12.2021


Schreek

Recommended Posts

@KoudaK a @ChouLu diky Koudy za upozorneni, Lukasi, proc tam neni za C - platny pcr test, popr samotest pred vstupem? To ze je nekdo ockovanej neznamena, ze to tam n emuze zatahnout.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně žádné podmínky navíc přidávat nebudeme... Snažíme se tu něco uspořádat po hodně dlouhé odmlce a ještě v hodně blbé době, pravidla jsme si nevymysleli, jen je musíme respektovat, tak prosím buďte shovívaví a věřte že i nám je líto, že se nemůžeme aktuálně sejít všichni... Pro mě osobně je tohle asi to nejhorší na téhle době, to že bych se měl bát setkat se s kamarádem/známým, to si prostě nehodlám připustit, covid kolem mě lítá dnes a denně a pokud bych se jen bál a seděl doma, tak z toho života nic mít nebudu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak.  Jako nechodím tomu naproti úmyslně , ale potkám v krámě a na chodníku / v parku tolik cizích a i nezakrytých , že proč se nepotkat s kamarádem z clubu. Tady očekávám soudnost a v případě nákazy neúčast . . . :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já být tebou , tak se kouknu i po "starý" . Akorát bych jí tak neříkal 😇     Ikdyž já 🦴 dost často říkám "babičko" , ale to není nadávka , když už čtyřnásobná je !  To už je vlastně zasloužilá babička , ikdyž se o to nijak nezasloužila 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel my si ty podmínky nevymýšlíme :( :myslim 

Ale i přes to, kolik překážek a nejistoty tu bylo ve chvíli kdy jsme se rozhodli, že večírek uděláme, se nám přihlásilo cca 30 lidí :) 

 

Jenom upozorním, že opravdu se budou podmínky pro vstup kontrolovat a to ze strany restaurace, tak doufám, že všichni splňujete :)  

 

Upraveno uživatelem ChouLu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sitler @Weri 605 @Schreek @Péťa @Klemoň opravdu jsem to myslel jako bod C. Ale omlouvam se, uplne mi nekde ulitlo, ze neoockovani nesmej do hospody :D , pak je to v poradku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...