Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automatické přepínání dálkových světel na potkávací


raja

Recommended Posts

Zdravím Vás.

V dubnu 2021 jsem si pořídil PEUGEOT 2008 ALLURE | 1.2 PURETECH 130 S&S MAN6, kde jsem si připlatil mlhovky, vyhřívání čelního skla a tažné zařízení. Je v této konfiguraci služba automatického přepínání dálkových světel na potkávací při proti projíždějícímu vozidlu? Na páčce ovládání světel mám nastaveno AUTO, ale výše uvedené přepínání nefunguje. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já myslím, že automatické přepínání potkávací/dálkové to mít nebude. Je to jen AUTO z pohledu přepínání denní/noční režim osvětlení :myslim  Ale předpokládám, že jsi k vozidlu dostal návod, tak se podívej, jak to má fungovat. Třeba to nemáš jen správně nastavené :myslim 

2008_SUV_2021.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem, ako verzie 2021, ale v roku 2020, keď som 2008 SUV objednával, tak Allure automatické prepínanie svetiel nemalo vo výbave (ani táto možnosť nebola ponúkaná v dodatkovej výbave). GT-Line/GT to už malo v základnej výbave, vrátane prisvecovania do ostrých zákrut hmlovkami. Mimochodom, to automatické prepínanie zatiaľ funguje bezchybne. Registruje to aj zadné osvetlenie, takže neoslňuje ani autá jazdiace pred vami.

Upraveno uživatelem Akoc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...