Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

klouže spojka


Guest hans

Recommended Posts

Klouže mi spojka, ale stává se mi, že když nesešlapnu naplno spojku, tak mi jde kvalt přes zuby.Když ji přitáhnu,nebude škrtat, ale bude klouzat ještě víc. Nemůže být v tahu přitlačák?Nedávno jsem lamelu měnil a přitlačák se mi zdál v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jak si jí měnil. To samý se nám stalo na transitu. Známej to umatlal mastnejma rukama. Ale to bys asi cejtil za jízdy, typyckej smrad pálícího se oleje :D:D:D:D:D:D:D:D jinak spojkám moc nerozumim, zeptej se oddiho, ten má tohle v malíku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mastnotu si dávám pozor(techničákem to dřu jak blázen), ale možná jsme tam dali málo silikonu- to by byl motor celý od oleje zespoda,ale byl O.k.. Jinak při normální jízdě nic není cítit- ani spojka nebo spál. olej. Jak jsem měl zimní gumy tak se brácha rozjíždel od babiny do mír. kopečka a tam se začla pálit z čehož jsem byl celý na nic. Při výměně jsem měnil i přítlač. ložisko(neorig. -nějake italské), ale bylostejně velké. Fakt nevím čím to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...