Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přeškrtnutý klíč


hakavcak

Recommended Posts

Zdravím, když dám klíč do zapalování vyskočí závada přeškrtnutý klíč, ale když s ním pootočím už uplně až skoro na startování kontrolka zmizí. Auto startuje normálně. Když startuji okamžitě sice mi po startu kontroka ještě pípne, ale hned zmizí. Dělá to už delší dobu, klíč jsem zkusil znovu nakódovat a beze změny. Spíš se bojím, abych nezůstal někde vyset. Nevím jestli pořídit nový klíč nebo ten kroužek. Nebo jestli to nemůže být jen nějaký špatný kontakt. Děkuji Míra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, na té el. destičce co je v klíči má imobilizer antenku, může tam být studený spoj. Skoč s tím k někomu, kdo dělá autoklíče a ten to dokáže ověřit jak silný signál tam je a případně ty spoje propájet a mělo by to být ok. Měl jsem to podobné, jen jsem musel klíč rozebrat a vyloženě tou anténkou to otočit a vždy co nejvíce přitlačit ke vstupu klíče do spínačky a šlo to :D Po propájení destičky bylo vše ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dobře děkuju, to bude asi ono protože, když se klíč začne pomalu jako napínat v té poslední pozici těsně před nastartováním kontrolka přeškrtnutí zmizí. Jen jsem myslel jestli to nebude něco s tím kroužkem protože spínačka je nějaká celá vykvrdlaná. Nevím jestli se dá nějak dotáhnout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl v servisu co dělá klíče a nějak se ani nechtěl bavit o nějakém přeměřováním signálu. Jen mi nabídnul za 1400 nebo bez za 1200 novou desku do klíče. S tím, že sám nejsem schopen si zjistit jaká tam má přesně být. No mistr světa co dělá Mercedes 1 klíč za 10tis a tyhle Francouze nerad. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si mel skusit jiny servis
ja ted resil jen blbou vymenu obalu klice na Fabii 3

velky kvalitni servis - bohuzel na objednani tak 7 - 20 dni - rikam skvely ja ten klic odpoledne potrebuju auto je taxik a odpoledne jezdi
druhy takovy zapadly kramek - prijdu tam - na nastence od klice na zigula po klic na mergla za 4 miliony (myslim ze i bugati bych tam nasel :P) a rika - neni problem za hodinku dojdete bude to za litr :P

jasny byl to jen blby obal klice central i imo fungovalo ale klic byl na 2 kusy a tak nejde auto poslat do provozu a cekat nez dorazi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...