Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palivomer


ivan.bihari87@seznam.cz

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...

Potřebuji radu: Ahoj,měl jsem cca půl nádrže nafty,doleval jsem 25 litrů s kanistru.Pote mi palivoměr stále ukazoval jen půl nádrže.Pri dolevani jsem strčil klíc do  zapalováni.Ted mi nejde ani rádio.Mam 407 chvíli tak nevím co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Josef31 u palivoměru pomůže , když dotankuješ do plna (v dnešní době drahá oprava :D) . Co se týče rádia (předpokládám , že auto není v ecomódu) , tak ho zapni zmáčknutím kolečka hlasitosti , jestli nejde zmáčknout , tak je to kolečko vespodu prasklý , normálně ho vyndej (vydloubni) a zmáčkni tu osičku a pak to kolečko nasaď zpět (možná jde ještě objednat jako náhradní díl) .

Pokud odpovídáš na předchozí příspěvek , tak ho necituj , porušuješ tím pravidla fóra ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dál funguje všechno?  Jde nastartovat?  Nebo auto umřelo celkově? 

Chápu že jsi nový a z nastalé situace třeba ve stresu, ale pokud se na něco ptáš tak je potřeba popsat věc na kterou se ptáš specifikovat nejlépe jak to jde. Takže nejlépe dělal jsem tohle při tom jsem udělal tohle a pak ni tohle nefunguje a tohle funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...