Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ESP


Oliver741

Recommended Posts

Chtěl bych se optat, jestli někdo nevíte kde hledat chybu. Stává se to jen někdy ,ale po ujetí cca 20-80km mi vyskočí hláška závada ESP/ABS ale někdy zas vůbec ani po ujetí 600km v kuse. Stačí vypnou motor a znovu nastartovat a zmizí to a pak někdy ok někdy se to zas po čase jízdy objeví.

Trochu jsem si říkal zda-li to nemůže dělat COM2005 jednotka kroužek/snímač pod volantem. Mám jí měněnou a není tam úplně shodný typ jako byl v originále - nefunguje automatické rozsvěcení světel, ale vše ostatní funguje. A po výměně se tato závada nikdy neobjevovala. Ale začala se objevovat až teď po výměně ramene na přední nápravě, takže by to mohl být nějaký senzor?

Díky za nasměrování.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. jsi mohl sdělit co máš za motor, ať tu nemusíme hrát nějakou soutěž o nejlepšího věštce ;)

2. Asi nejrychlejší cesta je sehnat někoho s diagnostikou.

3. A teď už je tipuju, třeba seklý EGR ventil umí taky vyvolat chybu ESP. Takže bez diag je to opravdu docela ztráta času, abys tam něco hledal a zkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...