Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vzduchové sání


lukasz

Recommended Posts

Ahoj, rád bych se zeptal zda se tu někdo věnujete úpravám sání, a zvládli byste vymyslet něco s mým mazlíkem jedná se o peugeot 308 II 2015 1.6 hdi 68 kw samozřejmě bych mazlíka dovezl a za odvedenou práci zaplatil1E7FF296-2AC6-4EDA-9AE8-55797931640F.thumb.jpeg.f2e89095d4cece177759dd0ba97038a4.jpeg

děkuji všem Lukas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Troška humoru nikoho nezabije, 😄každopádně neznáte někdo aspoň nějakou dílnu kde by se na to někdo mrknul? Jde mi o to ,že ty plastové trubky jsou docela “poničené” nejspíše po předchozím majiteli a když už bych do toho měl zasahovat tak bych to sání rovnou nechal překopat k něčemu lepšímu

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dilnu neznam, třeba se tu někdo ozve kdo to dělal, ale tady moc tunerů není, i když pár se jich najde.

Jinak třeba tady koupíš hotovej KIT přimo pro konkrétní auto, snad to nebude reklama když ti dam odkaz na kterej jsem narazil někdy když jsem hledal KN vložku do origo boxu, pakjsem ale vyčetl že to není uplně to pravý ořechový pro motor a nechal to plavat. Rozhodně si jen upravou sání nijak nepomužeš, vždy by se muselo uprav udělat více na všech častech motoru, od sání, přes vačky, ventily, písty, svody a výfuk aby to přineslo vysledky. Spiš by pomohl chip, a s tím tu zkušenosti někdo má.

https://www.escape6.cz/motor-a-performance/vzduchove-filtry-a-kity-sani-idk13459/

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, Radek Hurvajz said:

Dilnu neznam, třeba se tu někdo ozve kdo to dělal, ale tady moc tunerů není, i když pár se jich najde.

Jinak třeba tady koupíš hotovej KIT přimo pro konkrétní auto, snad to nebude reklama když ti dam odkaz na kterej jsem narazil někdy když jsem hledal KN vložku do origo boxu, pakjsem ale vyčetl že to není uplně to pravý ořechový pro motor a nechal to plavat. Rozhodně si jen upravou sání nijak nepomužeš, vždy by se muselo uprav udělat více na všech častech motoru, od sání, přes vačky, ventily, písty, svody a výfuk aby to přineslo vysledky. Spiš by pomohl chip, a s tím tu zkušenosti někdo má.

https://www.escape6.cz/motor-a-performance/vzduchove-filtry-a-kity-sani-idk13459/

S tím já také počítal chip jsem chtěl nechat udělat právě po výměně toho sání protože si myslím ze to aktuální by ten chip nevydrželo už teď mi to začíná na cca 2200 otáčkách lehce pískat kvůli unikajícímu vzduchu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ty trubky teda přijdou naprosto v pohodě a v hezkym stavu, jen trochu špinavý. To co máš označený je přívod vzduchu k filtru a to ti určitě pískat nebude :myslim pískot většinou znamená únik plnícího tlaku a ten novým "tuningovým" sáním určitě nevyřešíš :D

Co přesně očekáváš od toho, že si předěláš sání?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

S tím sáním si moc nepomůžeš, na pohled to je řešené origo celkem dobře. Leda bys chtěl otevřené sání aby šlo víc slyšet turbo, ale to bude mít spíš negativní výsledek, podle toho jak to uděláš. Jinak jak říkali ostatní chyba bude někde jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...