Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SEVERNÍ MORAVA <> odjezd na M.KRAS


Guest ZILA

Recommended Posts

Původně zaslal: ZILA

jojo presne tak kedy to je otazska ?

no jak se domluvime my dva, zatim nevim kdo jiny pojede v patek odpoledne ....

chces jet na ten potstat, nebo pojedes pribor/jicin/hranice ?

ja sem tedka jel odo hranic o vikendu a cesta do hranic pres pribor/jicin je strasna..vsude to tam frezujou, diry jak prase...na bilovec odry je to super..cesty sou tam uz davno opravene pres minule leto, jede se tam dle meho mineni dobre, a pokud clovek nespecha, tak nemusi ani nejak predjizdet a tudiz se honit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Původně zaslal: ZILA

jojo presne tak kedy to je otazska ?

no jak se domluvime my dva, zatim nevim kdo jiny pojede v patek odpoledne ....

chces jet na ten potstat, nebo pojedes pribor/jicin/hranice ?

ja sem tedka jel odo hranic o vikendu a cesta do hranic pres pribor/jicin je strasna..vsude to tam frezujou, diry jak prase...na bilovec odry je to super..cesty sou tam uz davno opravene pres minule leto, jede se tam dle meho mineni dobre, a pokud clovek nespecha, tak nemusi ani nejak predjizdet a tudiz se honit

Vy dva :roll :roll A co ma malickost ? Ja s vama jet nemuzu :myslim :myslim

No jak uz sem psal cca pred tydnem, jsem vic pro trasu co zde uvedl rimmer, ale Zila se k ni nevyjadril. Takze sem to zabalil a je mi to jedno, az se dohodnete, tak se prizpusobim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No...Nam se Zilou neslo ani tak o to \"kdy se ti zachce odjet\", vsichni se tady rozhodli zda pojedou uz v patek odpoledne nebo az v sobotu dopoledne. Na zaklade tohoto rozhodnuti se lisila cena jenz se mela uhradit organizatorovi srazu.

Bohuzel jsem te nenalezl (alespon dle nicku) ani v seznamu prijatych plateb:

http://www.peugeot-club.com/topic/12165-prijate-platby-na-14-sraz-peugeot-clubu-v-moravskym-krasu/

ani v seznamu prihlasenych (kdybys tedy nechtel triko):

http://www.peugeot-club.com/?site=269

Takze, kdy chces jet? A dle toho se prihlas, at organizator srazu s tebou pocita.

[upravil dne 23.4.0606 Ventil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jo ventile sory :) ty ses odkud ovy, pokud bychom jeli na potstat tak bychom se mohli sejit na pumpe, mezi banskou a vyjezdem(zacatkem rudne) na klimkovice...tedka nevim jak se menuje ta pumpa... no proste ta, na tom kopecku, jak se sjizdi ke krizovatce na zacatku rudne v porube :) snad mi rozumis.....predpokladam, ze zila pokud by jel tou trasou tak prifrci po rudne taktez...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

a jo ventile sory :) ty ses odkud ovy, pokud bychom jeli na potstat tak bychom se mohli sejit na pumpe, mezi banskou a vyjezdem(zacatkem rudne) na klimkovice...tedka nevim jak se menuje ta pumpa... no proste ta, na tom kopecku, jak se sjizdi ke krizovatce na zacatku rudne v porube :) snad mi rozumis.....predpokladam, ze zila pokud by jel tou trasou tak prifrci po rudne taktez...

Jak uz sem uvedl na zacatku teto diskuze, bude zalezet na tom v kolik budem vyjizdet podle casu, bych tedy tedy cekal taky

na teto benzince, nebo bych si skocil jeste dom, pak bych vas cekal

bud tady (pokud by jste jeli pres Potstat) nebo tady (pokud by jste jeli pres Pribor).

Takze zalezi na tom kudy a v kolik :D

[upravil dne 24.04.2006 Ventil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nooo ja mám pocit,že v 9 hod je trochu pozdě,když v 11 je zahájení a je třeba se ubytovat.,ve 12 oběd a potom další program,jestli se vám to líbí nebo né ja pojedu o hoďku dřív,jsem klidnějí,kdýž mám nějakou časovou rezervu...skušeností mě k tomu nutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu to nechapu jednou pises ze kolem 9 a potom

Původně zaslal: domikra

v sobotu bychom mohli jet kolem 9-té hodiny

Původně zaslal: domikra

nooo ja mám pocit,že v 9 hod je trochu pozdě,když v 11 je zahájení a je třeba se ubytovat.,ve 12 oběd a potom další program,jestli se vám to líbí nebo né ja pojedu o hoďku dřív,jsem klidnějí,kdýž mám nějakou časovou rezervu...skušeností mě k tomu nutí.

Ale my jsme celou dobu psali o pul 9 u auto jas .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ventil

OK, takze pred pul patou na benzince => (z toho vyplava), ze ja v OV nebudu, stavim se dom a budu vyjizdet z domu. Takze uz vite (vime) kudy tudy do Olomouce??

no jasne ze vime :) kdyz jedem z poruby tak na odry - potstat... kde ty se pripojis behem cesty ? pokud su z suchdola, tak asi v odrach nebo pak v olmiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rimmer, za dvouletou známost a tím pádem i skušenost , vím že u Tebe by stanovený čas byl + 45 minut!!!!!!! Takže nakonec bychom možná vyjížděly teměř ve čtvrt na šest odpoledne. No to bychom tam dojely akorát na dobrou noc.

To se nemůže vyjíždět dříve!!!! Počítejte že je to pátek před prodlouženým víkendem !!!!

My můžeme být u benzinky před 16.00 hod.

:bojim:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jezdim na srazy pozde proto, ze v sobotu se uklizi a jeste mivame dopoledne cvicak se psem, a jsem rad, kdyz se stihnu pred srazem najist. Kdyby to bylo tak ve 3 tak bych prijel dycky na cas, uz davno jsem rikal, ze 1 hodina je proste v sobotu blby cas...

v patek pro me neni problem, beru si taky na odpoledne volno, abych stihl pripravit auto a veci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

ja jezdim na srazy pozde proto, ze v sobotu se uklizi a jeste mivame dopoledne cvicak se psem, a jsem rad, kdyz se stihnu pred srazem najist. Kdyby to bylo tak ve 3 tak bych prijel dycky na cas, uz davno jsem rikal, ze 1 hodina je proste v sobotu blby cas...

v patek pro me neni problem, beru si taky na odpoledne volno, abych stihl pripravit auto a veci...

No jo ,ale ty jsi prijel na olesnou o 45 minut pozdeji i kdyz byl sraz na 14:00 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Původně zaslal: Ventil

OK, takze pred pul patou na benzince => (z toho vyplava), ze ja v OV nebudu, stavim se dom a budu vyjizdet z domu. Takze uz vite (vime) kudy tudy do Olomouce??

no jasne ze vime :) kdyz jedem z poruby tak na odry - potstat... kde ty se pripojis behem cesty ? pokud su z suchdola, tak asi v odrach nebo pak v olmiku

Tak az budete mit jasno, v kolik presne budete vyjizdet od te benzinky, tak o 45minut pozdeji vas budu cekat u Oder

(konkretne tady ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...