Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dětské lyžařské boty Roces Idea rostoucí vel. 30-35


Charlie 1

Recommended Posts

Dobrý den,
Prodám tyto boty stav velmi dobrý viz. foto!Rostoucí boty 6 velikosti MP190-220
Použité cca 8x.Pak přišel Covidu a dětem vyrostla noha

Nejlevnější na netu 2300Kc.Prodam za 1200Kč

Roces Idea 6v1 jsou první lyžařské boty Italského výrobce, které rostou s dětmi. Pomocí patentované technologie 6v1 je možné nastavit velikost boty v obou směrech - a to jak do výšky, tak i do délky v závislosti na přirozeném růstu dětské nohy, chodidla a kotníku. Je to Ideální lyžařská obuv pro malé a dorůstající lyžaře. Robustní konstrukce a anatomický tvar boty zaručuje pohodlí pro lyžaře.

Podrobný popis
Základním rysem boty IDEA UP je mimořádný a unikátní nastavitelný systém, který jako takový vykonává svou úlohu přirozeného růstu vložky, pomocí komorového zařízení a tím respektuje přirozený vývoj chodidla, na rozdíl od mnoha „napodobujících" systémů, které jsou dnes k dostání a toto pouze předstírají. Komorový systém vložky (LBS) byl vymyšlený tak, aby se zamezilo veškerým otlakům paty, palců a jakéhokoliv nepříjemného pocitu kdekoliv na noze. Ve skutečnosti je přirozená pozice vložky s komorovým prodloužením do největší velikosti, zatímco zkrácením pouzdra se komory stlačí do nejmenší velikosti. Takto je snadno pochopitelné, že to není noha, která rozšiřuje vložku, ale vložka . 

Limetkova černá 1200

Červená, bílá, černá 1300

 

IMG_20211006_155947.jpg

IMG_20211006_160027.jpg

IMG_20211006_160108.jpg

IMG_20211006_160425.jpg

IMG_20211006_160457.jpg

IMG_20211006_160531.jpg

IMG_20211006_160118.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Něco takového by se asi hodilo dceři, ale já s tím nemám zkušenosti, resp. těmhle rostoucím věcem moc nedůvěřuju. Sám u sebe jsem hodně přísněj na to, aby mi noha v lyžařské botě přesně seděla... Jaké s tím máte s dětmi zkušenosti? 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud máš děti super lyžaře tak to pro ně asi nebude.... Pokud jedeš na hory párkrát za rok se jen sklouznout rak asi OK. Brácha  má děti chodí do lyžařského kroužku jezdí na hory Rakousko a děti než jim vyrostla nohy používali a žádný problém... Na jeho doporučení jsem koupil... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...