Jump to content

pokec ke srazu

Weri 605
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

No, taky tomu eště letos moc nevěřím.... :( možná to úplně nezakážou, ale dají-li taková omezení, že to bude spíš jak dýchánek o páté a v osm večerka, tak na to kašlu... 😅

Nehledě na prokazování bezinfekčnosti... 

Edited by Weri 605

No s ohledem na to že teď pár hodin před volbama nic neřeší i když ty čísla nelezou ale letí nahoru tak si myslím že ještě příští týden nic nebudou dělat ale pak začnou zase minimálně omezovat počty lidí u stolu apod. a zase začnou vytahovat podobné nesmysly. Spíš bych se vsadil že nějaká forma zákazů přijde než že nepřijde sice se panáci dušujou že k tvrdým opatřením nebude třeba sahat ale v tomhle směru jim nevěřím ani dobrý den. 

V 29. 9. 2021 at 16:43, Medvěd napsal:

P. S. 

Chápu důvod návštěvy Lán, ale 

Co takhle návštěva Lužné u Rakovníka? Nabízím ověření jak by na tom byla s případným otevřením obě tamní muzea

USA CARS

ČD 

V obou muzeích jsem několikrát byl a stojí za návštěvu. 

Nedalo mi to a zajel jsem se v sobotu do Lužné podívat. Při tom jsem zjistil, že obě zmíněná muzea v listopadu spinkajou jak nemluvně, takže jejich návštěva v době srazu v žádném případě není možná.

Edited by Medvěd

asi bych se na Vás letos přijel podívat :) a uvidí se, jak to celé bude vypadat. Jen technická otázka, kterou jsem na ubytování nenašel, pokud by se teoreticky řešilo i spaní, mohou na ubytování pesani?

Tak v Lánech je teď místo, tak proč to tam neokouknout. Je potřeba se připravit na střídání. 😁

Bohužel si myslím, že strana a vláda (jako kdysi) rozhodne, že se vlastně setkat nechceme.

Takže zatím říkám, uvidíme. Pokud budou podmínky skousnutelné tak rád přijedu.

před 4 hodinami, skuci napsal:

mohou na ubytování pesani?

Někde jsem to řešila už loni... je tam určitě jeden možná dva pokoje pro psy, ale je tam lino... (teda doufejme, že neproběhla rekonstrukce... 😅)