Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

No, taky tomu eště letos moc nevěřím.... :( možná to úplně nezakážou, ale dají-li taková omezení, že to bude spíš jak dýchánek o páté a v osm večerka, tak na to kašlu... 😅

Nehledě na prokazování bezinfekčnosti... 

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s ohledem na to že teď pár hodin před volbama nic neřeší i když ty čísla nelezou ale letí nahoru tak si myslím že ještě příští týden nic nebudou dělat ale pak začnou zase minimálně omezovat počty lidí u stolu apod. a zase začnou vytahovat podobné nesmysly. Spíš bych se vsadil že nějaká forma zákazů přijde než že nepřijde sice se panáci dušujou že k tvrdým opatřením nebude třeba sahat ale v tomhle směru jim nevěřím ani dobrý den. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Spíš je největší problém v tom, že vrchnost se dušuje že žádná omezení nebudou a pak to zaříznou ze dne na den. Že má spousta lidí a živnostníků nějaký plán, je vůbec nezajímá. Takže s něčím počítat je až do poslední minuty asi nemožné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 9. 2021 at 16:43, Medvěd napsal:

 

P. S. 

Chápu důvod návštěvy Lán, ale 

Co takhle návštěva Lužné u Rakovníka? Nabízím ověření jak by na tom byla s případným otevřením obě tamní muzea

USA CARS

ČD 

V obou muzeích jsem několikrát byl a stojí za návštěvu. 

Nedalo mi to a zajel jsem se v sobotu do Lužné podívat. Při tom jsem zjistil, že obě zmíněná muzea v listopadu spinkajou jak nemluvně, takže jejich návštěva v době srazu v žádném případě není možná.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v Lánech je teď místo, tak proč to tam neokouknout. Je potřeba se připravit na střídání. 😁

Bohužel si myslím, že strana a vláda (jako kdysi) rozhodne, že se vlastně setkat nechceme.

Takže zatím říkám, uvidíme. Pokud budou podmínky skousnutelné tak rád přijedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, skuci napsal:

mohou na ubytování pesani?

Někde jsem to řešila už loni... je tam určitě jeden možná dva pokoje pro psy, ale je tam lino... (teda doufejme, že neproběhla rekonstrukce... 😅)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Mrzí mě, že sraz nebude, ale možná by bylo dobré otevřít vlákno s informací, aby tam mohli lidé psát? Takle to vypadá, že jsi to zařízla a nechceš se o tom dál bavit ;) 

Ale my se s @Schreek po xx době nedáme a něco připravíme ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To určitě ne.. 😅 dala bych ruku do ohně za to, že sem na to odemknutí klikla... ale opraveno, teď už i zkontrolováno... 😊

A mmch vyvalte to včas... 🎄

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...