Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot Partner svíti kontrolka ABS


Menero

Recommended Posts

Zdravím vás a prosím o radu ,vlastním partnera od r.2011 a asi po 2letech se mi občas rozsvítila kontrolka ABS dokud si toho na STK nevšimli bylo vše ok a já ji přestal vnímat , ale ted jsem díky tomu neprošel na STK .Chyba hlásila vadné čidla na zadní nápravě ty jsem teda nechal vyměnit ,po nastartovaní kontrolka sviti stále. Máte někdo nějaké zkušenosti nebo nápad jak závadu odstranit ?Mám najeto 167tis km a jinak velká spokojenost .Děkuji za rady inspirace 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Podobný problém mám aj ja. Prejavuje sa to hlavne, keď auto stojí vonku počas dlhšieho daždivého obdobia. Rozsvieti sa mi kontrolka ABS, ale keď prejdem zopár kilometrov a je už sucho, tak pri ďalšom naštartovaní už nesvieti. V servise mi povedali, že to hlási pravé zadné koleso (ak si to dobre pamätám) a vymenili mi tam snímač. No po prvom väčšom daždi to bolo to isté. Nejaký tip, kde čo môžem skontrolovať sám, než s tým pôjdem zas do servisu?

,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...