Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teoretický dotaz


Playboy13

Recommended Posts

Pokud jsem takřka 8 let po celou dobu nikde nešetřil.. Užival diesel aditiva a dopřál jsem vždy potřebný servis.... 

Když už dejme tomu měsíc jezdím po tom co mi palubní počítač ohlásil chybu FAP.. a nádrž na aditiva pro vypalování/regeneraci a filtru pevných částic.. A potřeboval bych aby Pažout ještě 2 týdny jezdil předtím než se bude před těchnickou vše opravovat.. 

Nemusím se bát že mi to skočí do nouzaku..? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závisí zda víš že tam aditivum ještě je...

Mě se teď před týdnem stalo, že cestou do Švédska hned za německými hranicemi naskočila hláška aditivum low level, kdyby ot potvrora ukázala týden předtím tak to vyřeším před cestou, ale co teď, lístky na trajekt koupené, dovolená domluvená - tak jsem to risknul - 5300 km a do nouzáku to nespadlo, ani DPF chybu to nevyhodilo (ale pro DPF ideální režim dlouhé štreky po dálnici) tak to snad aditivuje - aditivum už mám objednané

jen pak bude potřebovat někoho s diagnostikou pro nastavení nového intervalu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Kedze nevieme kolko mas km najazdenych,
ake auto ci 407 ci ine?
Aditivum elyosys je naplnene od nova malo by vystacit asi na 140 az 160 000 km, potom by sa malo znova naplnit a pokial je FAP v dobrom stave, pisali ze bezne bez problemov s tym najazdili cez 250 000 km...
ale to sa moze lisit od typu jazd, zatazenia auta, typu sofera, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...