Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ztráta členské karty_ chci tu kartu vlastně vůbec mít??????


Scratch

Recommended Posts

před 6 hodinami, Medvěd napsal:

Schreeku - fakt od prvopočátku? Nějak si takovou věc nevybavuju ani za Mašinky a ani za dobu, kdy jsem tam nahoře seděl já. Je možné, že má stará hlava už je sklerotická a paměť mi neslouží, ale fakt jsem o tom, že tu "hlídač" není od prvopočátku, přesvědčenej. 

Znám jen dvě verze fora. Tuto a tu předchozí. Pokud nebylo ještě něco předtím, tak v té minulé už tenhle hlídač byl, ale byl nastaven celkem mírně a bral jen těžké vulgarismy. Tady se jeho slovní zásoba celkem rozšířila a nemyslím si, že by to bylo na škodu ;)  On si to málokdo možná uvědomuje, ale krom toho, že chceme aby to tu mělo nějakou kulturu, tak v dnešní době, pokud bychom tyhle výrazy nefiltrovali, tak se musíme označit jako web s obsahem těchto vulgarismů, už musíte bránit přístupu určité věkové kategorii atd. atd., nic není tak jednoduché jak se zdá.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hezky argument, ale zajimalo by me kolik nactiletych tady bude registrovano a opakovane to tady navstevuje. Moc jich nebude, ty jedou v ty zumpe na fcb....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuji si - tuším ALUŠKA, taky z fóra zmizela - kritizovala vulgární příspěvky. Eliminovat vulgarizmy je dle mého zcela v pořádku. Nesouhlas s něčím nebo někým lze i v mezích slušnosti. A co se týká názvu vlákna? Kartičku jsem za celých 12 let využil asi 2x v AK. Takže vlastně nepotřebuji. Co se týká klubových akcí - srazy apod. - mi postačí moje číslo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 9. 2021 at 11:55, Radek Hurvajz napsal:

@Pepito ty jsi važně praštěnej. Psal někdo že se moderují SZ??? 

Radku, Ty jsi si nevšimnul těch otazníků? Nestačilo jen odpovědět, že to je jinak? To je přesně ono, někdy mám pocit, že tady někteří čekají na chybku jiného aby si mohli vylít svoje emoce.

Prostě to @Pepito pochopil jinak a slušně (když opemenu ty ikonky) zeptal zda to je možné.

Někdy mám i pomalu strach něco napsat abych to napsal správně a neuvedl někoho ve vysoký tlak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 9. 2021 at 11:36, Pepito napsal:

I SZ? To jako fakt?! :blicismajlik :bacha :papa

Tak ja ti to přeložím, " Na SZ se zeptal, pak konstatoval To jako Fakt s udivem a nevěřícným otazníkem" a teď ty ikonky.  "Velebnosti jdu blejt, parchanti zasloužíte nařezat, pápá odcházim pryč, tady se leze do SZ" 

Na nikoho tu nikdo nečíhá, možná to šlo napsat jinak, tak jsi to mohl napsat dřív jak já. Já to napsal takhle, to že se někdo hned roztočí z toho co jsem napsal nechápu, a i kdyby tak na nikoho nebude vyjíždět.  Je zajimavý že nepišeš že to Pepito mohl napsat jinak...................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jako evidentne to nepochopil a vcelku chapu ze by sel blejt, kdyby se lezlo do SZ.... (i kdyz ja osobne si myslim, ze to jde ;) ) no, proste jste byli oba prudsi, je fakt, ze moderator by mel mit nadhled a chladnou hlavu i na takovyto dotaz, kor od staryho pardala. Treba o Bedovi, jako moderatorovi, ja osobne vubec nevim, jako by tu nebyl.... a tak to asi ma byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpovídal jsem mu se zcela chladnou hlavou, nevím o čem tady píšeš, o Béďovi nevíš protože vlastně nemoderuje. To že si myslíš že jde číst soukromé zprávy které jsou šifrované to je tvoje věc, myslet si to samozřejmě můžeš, ale veškerá komunikace je dneska šifrovaná tak že si ji nepřečte ani admin.

Skoro mám pocit že pokud někdo udělá chybu a je za ní trestán tak se prostě sjede moderátor který ho napomenul, než aby se uznala chyba dotyčného

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsou to dycky dva pohledy že... Já jsem třeba tady taky nezažil, že by moderátor uznal, že něco mohlo být mírnější. Vždy vládne 100% přesvědčení o správnosti. Je to vždy o kompromisu a ta pravda bývá vždy zhruba někde uprostřed, tak jak bývá v životě zvykem. Je to o kompromisech 🍻 Chlapi hlavně se už nedohadujte, bože jak já to nemám rád 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou se tu ta hádací témata nějak rozjíždějí :) Jak už bylo zmíněno, až se někdo bude divit proč členů moc nepřibývá, toto bude jedním z důvodů. Dokážu si představit, že když si tohle přečtu jako nováček, jak se tu řeší blbosti (pro nováčka to bude blbost, já samozřejmě chápu že pro dlouholetého člena to zase může být vážné) a startuje se tu na malé popíchnutí, neměl bych ani chuť se tu na něco ptát natož kupovat členství a jezdit na srazy. Vím že je tu spoustu kladných, milých a vtipných témat, ale tohle to trochu zbytečně kazí z mého pohledu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Tak svým způsobem máš určitě pravdu, v trochu jiném kontextu jsem před časem napsal něco podobného.  Na druhou stranu ale nemůžeš po nikom chtít aby jen přikyvoval hlavou jako nějaká ovce bez vlastního názoru..  Osobně si nemyslím, že tady bují nějaké velké hádky, které překračují meze slušnosti 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...