Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Citace přímo předchozích příspěvků


Návštěvník

Recommended Posts

Ale vždyť zrovna s @Pepito nejsou žádné problémy snad nikdy. Toho bych se fakt nebál, že ho ovlivní nějaká diskuze. Vždyť je to dospělý chlapík s vlastním názorem 🙂 Radku nebuď takový pesimista. Hele já mám návrh, klidně to tu zamkni a dál bych to neřešil pokud zrovna tebe to uklidní 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si dobře pamatuju, tak tuším že včera tu Hafity psal, že mu právě tato možnost náhrady citace byla DOPORUČENA. Takže Pepito neudělal nic zlého, jen použil to, co bylo jinému doporučeno. 

Že je to blbost je už na první pohled zřejmé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Pepito napsal:

Tak já jsem nechtěl porušit pravidla a hned je to špatně. :myslim @Radek Hurvajz, už budu hodný abys mi nedal další trestný bod. :bojim :papa

Žádný trestný bod jsi nedostal, tak jakýpak další. A pak, jaký pravidla jsi nechtěl porušit? Že to tu někdo psal ještě neznamená že jsou to pravidla. Dělej to tak jak jsi byl zvyklý doteď

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na základě velice dlouhé debaty a následného hlasování vedení a moderátorů uzavíráme téma "Citace s rozvahou". Bod 5. byl v pravidlech upraven tak, aby nedocházelo k různým výkladům tohoto bodu.

5. Citujte s rozvahou
Při odpovídání se vyhněte používání citací (tlačítko |citace| a |multicitace|). Citujte pouze v nutných případech a s rozumem. Zcela nepřípustné je citovat celý přímo předchozí příspěvek. Rovněž necitujte příspěvky spolu s vloženými obrázky. Když už se rozhodnete citaci použít, ponechejte v ní pouze tu část textu, na kterou reagujete.

Všechny členy, uživatele i nováčky žádáme o opravdu rozumné užívání tlačítek "citace" a "citovat text", aby fórum zůstalo co nejpřehlednější a nenabývalo zbytečně na objemu..

Děkujeme za pochopení, podněty a debatu..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...