Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Citace přímo předchozích příspěvků


Návštěvník

Recommended Posts

@HanysRA já se tak těšil :D 

Ne teď vážně, ty pravidla jsou už jakou dobu stejný, tak se je snažíme dodržovat a snažíme se, aby je dodržovali i ostatní(viz víš)

stěžovali jste si tady že to chce trochu lidského přístupu k tomu, proto máme každy z moderatorů trochu jiný přístup.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@HafityOn myslel mě, vstávám v 1:50 🤣

@brixtr Však jo, já to všechno beru a jde vidět, že každý si to vykládá po svém.

@Pe.Tr Tak já tak na pilu netlačím. Spíš systém Přitáhni a Povol 😁

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 1 minutou, brixtr napsal:

proto máme každy z moderatorů trochu jiný přístup

A to je trošku špaténka. Buď všichni všem stejným metrem, nebo zbytečně něco dodržovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, brixtr napsal:

stěžovali jste si tady že to chce trochu lidského přístupu k tomu, proto máme každy z moderatorů trochu jiný přístup.

Takže ten s lidským přístupem bude v klidu hledět, jak to ten s nelidským přístupem kosí hlava nehlava.... Tak tudy souzi asik cesta nepovede....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak ono to není o metru ale o přístupu jednotlivců. I když je fakt, že někdy jsou to řeči typu - Založte si vlákno a přitom jede někde Mod těžce OT a nic se neděje. Ale tak všichni jsme lidi že... 😉🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Naučíš se 😁

Koho jsem se dotknul tak se omlouvám (doufám, že vás bylo dost 🤣), nebylo to myšleno ve zlém. Alespoň jsme to tu trošku provětrali 😁 Jdu chrápat. Čuz! 

 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Pe.TrSpí tři borci ve stanu a ráno když se vzbudí, tak ten vlevo říká - ty vole, mi se celou noc zdálo, že mi ho někdo honil. Ten vpravo říká - ty vole, mi taky! A ten uprostřed říká - a mi se zdálo, že jsem celou noc jezdil na běžkách... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...