Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Citace přímo předchozích příspěvků


Návštěvník

Recommended Posts

před 12 hodinami, Pe.Tr napsal:

 

@HanysR jooo byli doby kdy napomenuty sklopil usi a pak byl hodnej a dodrzoval "bibli" , ale dneska se jen blbe na nej podivas a okamzite se stehuje na fejsbucek s tim ze na .com jsou namysleni arogantni ho va d ka a stoji to tam za starou belu apod 🤣 ( proto tam najdes vsechny tady zabanovane 🤣)

 

 

 

A jsme u otázky zda to tvrdé lpění na dodržování pravidel je či není přínosné a zda někteří z těch zabanovaných nebývali kdysi členy klubu, kteří svými názory některým i pomohli.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Citování předchozího se hodí v případě, že příspěvky jdou časově rychle za sebou. Takže než na poslední příspěvek stačím napsat "Nesouhlasím s tebou, protože .....", tak jsou mezitím tři příspěvky a každý má za to, že nesouhlasím s ním.

2. Ještě víc bych se přimlouval za zdvořilost a shovívavost a trpělivost k nováčkům. Možná to mohl být budoucí platící člen. Ale když se mu hned od prvního příspěvku dostane vynadáno od starého člena, tak do takové společnosti nebude chodit. Píšu to z čistě finančních důvodů - na jedné straně bychom potřebovali nové platící členy, na druhé straně jim někdo často na první příspěvek hrubě odpoví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No máme tu 5 stran spamu a tlachání o hloupých citacích a já si stále stojím za tím, co jsem napsal na první stránce.

K upgradu fóra - uvítal bych, kdyby fórum umělo mazat automaticky přímo předchozí citace :aut

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jasně. Nejlépe by to mohlo mazat všechno. Já jsem ani nečekal, že názor změníš. Ty jsi hrozně sterilní člověk, který bezmyšlenkovitě vše dodržuje, aniž by se zamyslel, zda-li to má smysl nebo ne. V pohodě. 

Těch 5 stran tlachání byla i zábava a věř, že i zábava je v životě celkem fajn záležitost 😉 Alespoň jsme se včera všichni po dlouhé době vyblbli a že tam nahlédlo lidí 😁👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysR Díky za psychoanalýzu mojí osobnosti, ale asi jsi buď nečetl, nebo nepochopil co jsem napsal.

Tak ještě jednou pro ty vzadu -

"Řekl bych, že  normálně chápající jedinec pochopí odpověď na přímo předchozí příspěvek aniž by bylo nutné znovu psát nebo číst byť jen část příspěvku."

"Tak samozřejmě, když chceš reagovat na jednu větu třeba z tohoto příspěvku Od Bédy tak se to dá pochopit, ale citovat první větu ze tří krátkých je moc."

Kvůli zábavě jsem to dal do cirkusu a chápu to čecháčkovství "že sranda musí bejt, i kdyby fotra věšeli" a "pravidla jsou od toho, aby se porušovala." Ale když se na to podíváš z druhé strany, tak moderátoři tu jsou od toho, aby udržovali pořádek a fórum přehledné.

Pokud si myslíte, že tu má vládnout chaos a anarchie a že by to tu mělo být jinak než do teď, máme tu vedení na které se můžete obrátit a začít to řešit.

Myslím, že jsem toho v tomto tématu napsal zbytečně moc a tímto se s vámi tady loučím :papa

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

No, ještě že jsem tady včera nebyl 🤣🤣..   Teď mi zabere půl dne přelouskat všechno co jste tady stihli vytvořit 🤣🤣🤣:super

To víš, že je to i o srandě.  řešit tady jen vážné věci by nebylo o ničem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Petr 3008 já jsem to sledoval včera a když to během + -  hodiny naskákalo o tři strany, tak jsem se taky divil:o:D

 

Jinak si myslím,, že citovat jednu, dvě věty z nějakého dlouhého "elaborátu" je lepší než složitě opisovat na co reaguji. Ale chápu ( a respektuji ) proč ten zákaz je (citace celých krátkých příspěvků). Ale (jak už je psáno) moderátoři by měli být jednotní, případně by neškodila menší úprava pravidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu co tu řešíte, několik let to funguje uplně bezvadně a pak se najde jeden či dva co to nepochopili a rozjede se tady takovýhle vlákno, v podstatě o ničem.

Tak aby bylo jasno, nikdo nezakazuje citace či jejich části. V pravidlech je dáno že se nesmí citovat přímo předcházející příspěvek.

Jeho část připadně i celý pokud je to nutné se citovat samozřejmě může, ale jak píšu pouze v případě nutnosti něco vypíchnout nebo se pojistit když hrozí v nějakém extrému vymazání či uprava textu autorem, posouzení ja na moderátorech, proto tu jsou.

Pokud tohle nechape dlouholetý člen fora a nerespektuje to tak skutečně přidělává práci moderátorům kteří krom schvalování inzerce, zamykání inzerce, přesouvání příspěvků do správných sekcí, slučování zdvojených příspěvků, rozdělování temat když se to zvrhne "Blanka" a spousty jiných věcí musi řešit hlášené příspěvky že někdo cituje kde nemá a podobně.

Chyťte se za nos a přemýšlejte, je to fakt tak strašný že pod přispěvek na který odpovídám nemohu dát ten samý citovaný a pod něj odpovědět? Chcete aby to tu vypadalo takto? Projděte si to vlakno celý klidně, je jich tu víc. V tý době se forum nemoderovalo, citovali všichni, já tu byl asi pul roku, takže i já, a taky to podle toho vypadalo, jsem celkem rád že ted je toto forum moderované.

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 15 minutami, Radek Hurvajz napsal:

nikdo nezakazuje citace či jejich části. V pravidlech je dáno že se nesmí citovat přímo předcházející příspěvek

A tím je to jasně a srozumitelně vysvětleno. Jednoduché, logické.. dík. Jak bylo popsáno výše, vypíchnutí slova nebo krátké věty prostě dává smysl a má své opodstatnění. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale ono je to tady daný - 5. Citovat s rozvahou
Při odpovídání na příspěvek se vyhněte používání citací (tlačítko |CITACE|). Zcela nepřípustné je citovat předešlý příspěvek. Rovněž necitujte příspěvky spolu s vloženými obrázky. Když už se rozhodnete citaci použít, ponechejte v ní pouze tu část příspěvku, na kterou reagujete.

 

Ja nevim proč to někdo nechape. Prostě to chce přemýšlet a ne se hned divit či rozčilovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Cituji s rozvahou.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Necituj přímo předchozí příspěvek - od teď to bude s červeným -1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak na diskuzním fóru se rozjelo vlákno no, to je tragédie coooo 😁 A proč ne? Alespoň byla nějaká debata a začalo to tím, že jsem se zeptal. To snad smím ne? Nikoho jsem nenapadnul, nic se nestalo, takže i já můžu říct, že jste se nesmyslně bránili. Chlapi nebuďte tak upjatí 😁

Jinak @Radek Hurvajz to cos tu dal jako příklad citací z vlákna Pejskové, to je celkem extrém a ty to víš 😁 Taky schválně přeháníš 😁 Provokace bych hned mohl říct. Nikdo nic takového neděláme ani toto nebylo myšleno 😉

Končím abyste neřekli, vzali jste to úplně jinak 🍻

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavelu96 - sorry, ale tomuhle jsme na vojně říkali "zelenina" a Ti, co to dodržení všemožných řádů a nařízení vyžadovali, nepatřili v kolektivu k nejoblíbenějším (dokonce se to často otočilo proti nim, páč KAŽDÝ sem - tam něco poruší)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, vagi napsal:

A teď modi @pavelu96  @Radek Hurvajz @brixtr mi řekněte, jak my, prostý lid, máme dodržovat pravidla, když ani moderátoři nejsou zajedno:myslim

Proč myslíte, že nejsme zajedno? Jsme. Ano, každý může mít tu hranici nastavenou jinak, ale rozhodně se shodneme, že citace ne. A už vůbec nekorigujeme práci druhémo moderátora. Prostě se rozhodl a tak to je. Když si někdo z nás není jistý, tak to nejdřív navzájem prodiskutujeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...