Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pravé zrcátko - čidlo teploty


teret

Recommended Posts

Ahoj všem

poté co mi nějaký dobrák na parkovišti schválně urval zrcátko, tak jsem ho vyměnil za toto

https://www.alza.cz/auto/aci-zpetne-zrcatko-pro-citroen-jumpy-fiat-scudo-peugeot-expert-d5616878.htm

 

zrcátko sklápí, natáčí, ale teplotu to buď neukazuje, respektive na displeji je -- , nebo to ukazuje -40 až -30 (při současných teplotách) , jde to nějak opravit (diagnostikou) nebo je v pytli čidlo nebo jsem koupil špatnou verzi zrcátka ? To že neukazuje by nevadilo, ale pokud tam zrovna skočí -40, tak klima moc nechladí, pokud je tam -- , tak mi její funkčnost přijde OK.

Ještě pro doplnění - auto je ročník 2011 a je to Fiat Scudo (nepředpokládám rozdíl od Peugeot Expert, Citroen Jumpy)

EC10ED54-916C-47FB-808F-82926E60BB13.jpeg

Upraveno uživatelem teret
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty prvé zrcátka jsou prokleté, taky jsme ho měnil a už mi taky někdo na parkovišti ohnul tak že nesklápí

musí to být verze s čidlem (malý hrbolek na spodní straně a mít tuším 9 pinů v konektoru, ale jestli ukazuje alespoň nějakou hodnotu tak to vypadá spíš na špatné čidlo

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo to tam má, dnes na slunci ukazoval teploto -6 🙂 

Nejdříve to asi reklamuju a pokud to bude děla to další, tak si asi dám tu práci a přehodím tam to čidlo ze starého zrcátka.

 

Bylo by mi to vcelku jedno, ale ovlivňuje to chod klimy, která pak nechladí.

Upraveno uživatelem teret
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...