Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výzva pro 3D tiskaře


MJSytic

Recommended Posts

Ahoj, měl bych zase jednu prosbu na majitele 3D tiskáren. Potřeboval bych vyrobit náhradní díly pro střídací tabuli :aut Najde se prosím někdo ochotný to zkusit? Ten plast je takový pružnější (aby se mohl prohnout a nasadit do těch úchytů).

Pokud by ty otvory byly pro výrobu problém, stačilo by mi to i bez nich. Vrtačku mám :D

WP_20210829_20_46_08_Pro.jpg

WP_20210829_20_16_26_Pro.jpg

WP_20210829_20_16_53_Pro.jpg

WP_20210829_20_43_21_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To první bych tak nějak navrhnutý měl, zkusím vytisknout, jestli jsem udělal správně ty rozteče :) Mezitím zkusím to druhý. Když to vyjde, klidně to sem i upnu pro ostatní... Ale trochu se obávám, že z klasických materiálů (PLA. PETG, ABS) to úplně složit nepůjde.
image.thumb.png.ffcc921a22bd7b60959178ed96e71aac.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, hustý :mrk :super :potlesk
Jinak teda teoreticky by to mohlo být jakoby z jednoho kusu, pokud by byl problém s pružností materiálu, aby to šlo sesadit :myslim  V tomhle bohužel nemám tucha ani představivost, jaký jsou možnosti :nevim

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde to z jednoho kusu, bude tam malá mezírka a ono se to odlomí. Bohužel nemohu zkušebně vytisknout pro kontrolu rozměrů (nejsem v 3D modelování úplně zdatný, tak tam možná bude malý rozdíl), protože jsem dlouho netiskl, navlhl mi veškerý filament a vysoušečka ještě nedošla. Tak kdyby někdo chtěl zkusit...

https://mega.nz/file/1ChSlTZJ#31vCNN3S4j_pwOG3DZ4cGilZ2mehUoTCYAJO21kH828

https://mega.nz/file/hLAT2ARb#YiJFtE_VcbQq3-Nc-aSfxR5DvKARp0aBuTpFkJTnF3g

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rozměry mi skoro sedly :D Celková délka 102mm, vejška 29. Tisknutelné to je tedy v celku. Udělal jsem to modré, ostatní barvy jsou teď u mě mimo hru. Zůstala mi tam teda podpora pod tou pohyblivou částí, drží na bocích a trochu se bojím toho, že když zaberu, něco ulomím. Nicméně zase díky tomu ta pohyblivá část pěkně drží... Kdyby ti tahle odchylka stačila a nevadí modrá (případně přestříkat), tak ti to pošlu. Kdyby ne, můžu ještě poupravit model

IMG_20210901_200439.jpg

IMG_20210901_200430.jpg

IMG_20210901_200432.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...