Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mám auto bez střechy, jím plesnivý sýry a piju staré víno


Návštěvník

Recommended Posts

Návštěvník

No tak pokračování tohoto:
https://www.peugeot-club.com/topic/124657-peugeot-307cc-20i-100kw-prodano/

Jednoho dne jsem usoudil, že nutně potřebuju kabriolet a měl jsem vyhlídnutou hezkou 306ku s plátěnou i pevnou střechou. Ovšem jak to bývá, když jsem ráno volal na inzerát, tak majitel samá ochota, přijeďte, podržím vám ji atd….
Když jsem mu odpoledne ve 13 hodin volal, že beru přepravník a jedu pro to, tak mi jen suše oznámil, že to právě někomu prodává. Chápu to, auta se takto prostě prodávají.

Asi za dva dny jsem nakoukl sem do inzerce a tady byla Štěpánova nabídka.
Vyměnili jsme si pár zpráv, tel. čísla a v podvečer jsem si to hasil Superbem do Kolína na prohlídku. No v podstatě jsem se jen svezl a myslím že do půl hodiny jsme si plácli.

V nastalé debatě o převzetí vozu jsem navrhoval, že si zítra pro to s někým přijedu. Štěpán se podrbal za uchem a povídá “Víš co, já to řeknu partnerce, nic teď nemám v plánu a já ti to auto do HB odvezu a zpět pojedem vlakem.”
To jsem bral všema deseti a nabídl jsem že je zase z HB vezmu do Kolína Superbem, což Štěpán odmítal až do té doby, než zjistil že už žádný vlak nejede. Takže jsme vyrazili k nám, v pergole sepsali papíry, vyřídili finance a fííí zpět do Kolína.
Prostě pohodovej obchod.

Auto mělo a má nějaké mouchy o kterých Štěpán píše a co věděl, tak mi řekl.
Jako první jsem správně nakódoval tempomat - funguje
Pak jsem se jal měnit repro v řidičových dveřích a když jsem ho vyměnil, tak to stejně nehrálo. Takže jsem zkusil vyndat rádio a proměřit dráty - nic nebylo přerušené. Rádio jsem vrátil a hle, repro hraje, takže byl asi bordel v konektoru či špatný kontakt.
Na Ebayi jsem objednal větrnou clonu, nakoupil fičuriny jako držák mobilu, nabiječku, kablík atd....
Nejzásadnější je ta převodovka, ale i to jsem snad vyřešil a sehnal převodovku za dobrou cenu s údajným nájezdem 75000km a zítra se bude měnit. Bude to měnit ten člověk co od něj mám převodovku kvůli záruce.
Pak jsem ještě musel koupit displej, ale to je 300,-

V tomhle stavu máme za sebou dva vydařené výlety bez střechy a najeto cca 600km.

 

IMG_5902.JPG

IMG_5898.JPG

IMG_5896.JPG

IMG_5417.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ta hnědá kůže je hezká ale takhle z dálky vypadá, že by potřebovala trošku péče 🙂 Ale není to dobře vidět. Kůže je paráda ale je to otročina kor v těchto světlých barvách. Je to ale něco za něco jako u všeho 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět řeknu, že je krásná, i na živo. Co jsem měl možnost vidět, tak ta kůže potřebuje lásku, kor na palubce, ale to ke bolest těchto aut a co vím, už to s tím Moralez koupil. Tak ať jezdí jak má. Jinak ten displej blbnul? Není to dlouho, co jsem mu ho prodal z mé 307 a byl OK... 

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Displej co tam byl se při ohřátí rozsypal, taková klasika. Pak jsem k tomu ještě jeden dostal a ten když jsem zapojil, tak snad zobrazoval správně, ale nehrálo rádio.
Zvláštní je že jsem koupil displej s tím samým číslem a ten funguje i rádio hraje dobře. No dobře..... tak jako rádia v 307 😄
No a ta kůže.... když se najde palubka bez poškození, tak do toho zainvestuju. Zkusím ještě zajet tady za jedním čalouníkem co na to řekne, ale mám obavu že vím co řekne.
Zatím na to půjde nějaký decentní cingrlátko asi.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý, přitom mně rádio i s displejem jelo... No, kdyby ti bylo nanic, klidně ho koupím zpátky na pokusy xD

Už chápu. Já měl v autě origo rádio deaktivované přes diag, takže se to zřejmě přeneslo s displejem :)

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...