Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tečie voda popod dvere....


Antoan80

Recommended Posts

Pozdravujem vospolok, leto sa nám nezadržateľne kráti a preto vas chcem požiadať a radu či pomoc. Na mojej 406 mi tečie voda dovnútra popod zadné dvere za spolujazdcom. Aj keď na foto to nie je možno vidiet, natečie slušný objem vody , momentálne som "vyhodil" koberček aby to vyschlo... 

Máte niekto skúsenosti ako zamedzit vode tiecť dnu, nakoľko príde horšie počasie....

Vopred vďaka...

IMG_20210806_085551.jpg

IMG_20210530_092359_1.jpg

IMG_20210530_102206_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za pomoc, pozriem odtoky a zhodím  tapec a kuknem tú fóliu.  Pokiaľ by bola porušená alebo by tam nebodaj nebola ( mňa už asi nič v živote neprekvapí) akú fóliu tam dať resp. čím nahradiť alebo opraviť pôvodnú fóliu? Aby som to nerozoberal x-krát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horší, než jakou folii je jak tu folii přidělat.... Lepší nějaká folie, než žádná.... Na Zafiře se mi sice podařilo původní zachovat, ale už moc sama nedržela, tak jsem jí tam přilepil nějakým silikonem, co jsem měl zrovna po ruce.... Zatím je ticho....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na starých autech to bylo skoro bez lepení. Folie byla nastřižena a vložena tak, jako tašky (škridle) na střeše, voda stékala. V horní části byla folie těsně u tapecíru a níže byla prostrčena od tapecíru, takže spodek končil uvnitř dveří, u odtokových kanálů. Zkus to vykoumat takhle.

Nyní se používá folie lepená jen plošně, na plech dveří pod tapecírem. Proto musí být kvalitní oboustranná lepicí páska, anebo tmel. Pásku nebo tmel si zkus vyžádat v servise.

Folie jakákoli, trvanlivá, co se nerozpadne po deseti letech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Origo se to lepí speciální oboustrannou páskou, případně se používá celoplošně lepící fólie. Jakmile se kapka ve spodní části dostane mezi plech a fólii, už nemá ny výběr a najde si cestu dolů.

Mohl jsi v dolní části tu folii prostrčit dovnitř dveří, aby kapka skápla uvnitř dveří.

Kontrola je jednoduchá, vezmi PETku s vodou a lej na sklo, dveře můžeš mít otevřené. Smí vytéct výtokovými otvory, nesmí vytéct pod tapacírem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...