Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kryt motoru a baterky


balon

Recommended Posts

Čus lidi, zbyl mi po prodeji s auta dekl na motor - peugeot 2.0hdi 100Kw ale bez těch gumovejch špuntů a potom ještě vrchní plastovej kryt baterky ze stejného auta. Kdyby někdo chtěl, tak to nechám zadarmo, ať to nemusím vyhazovat. Ale nikam neposílám... kdyby někdo chtěl foto, tak dodám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Díky.

Ale to je jinej než mám já . Na 807 je na 2.0 HDi /100 kW je takovej nějakej jak koberec hodně tvrdej , a já ho mám takovej odrbanej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...
V 19. 9. 2021 at 23:04, MP napsal:

Díky.

Ale to je jinej než mám já . Na 807 je na 2.0 HDi /100 kW je takovej nějakej jak koberec hodně tvrdej , a já ho mám takovej odrbanej.

Skoda ted jsem daval 807 pryc a mel jsem origo svuj kryt opravovanej a sehnal jsem jeden jako novej, ale dal jsem je k autu. mohl jsem ti ten novej dat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 9. 2021 at 23:04, MP napsal:

Díky.

Ale to je jinej než mám já . Na 807 je na 2.0 HDi /100 kW je takovej nějakej jak koberec hodně tvrdej , a já ho mám takovej odrbanej.

ja jsem ten puvodni opravoval takto, mel jsem ho dost zrasovanej, pouzivanim se nezacal loupat ani odlepovat.

 

20200603_165224.jpg20200603_165230.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Lukas.407 napsal:

Skoda ted jsem daval 807 pryc a mel jsem origo svuj kryt opravovanej a sehnal jsem jeden jako novej, ale dal jsem je k autu. mohl jsem ti ten novej dat

A zrovna zejtra jsem v Kutný Hoře 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...