Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mokro na podlaze vzadu


Recommended Posts

Ahoj, zjistil jsem že když zaprší tak mám mokro vzadu v koberci. V předu to je suché tak nevím jestli je tam vetší vrstva a voda jen není vidět nebo zatéká opravdu jen dozadu. Poradí někdo kudy by tam tak mohlo zatékat? JE to peugeot 206 5dveří bez střešního okna. 

Mám ještě Partnera 2001 a tam zatejká skrz dveře ale tam to je videt. Mám to tam tak že mužu koberce nadzvedávat (vytrhal jsem tu vatu která se mohla nacucat a nechal jen tenký koberec) do podlahy jsem vyvrtal díry takže voda může odtéct pryč. 

Upraveno uživatelem peuegeot_king
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže jsem udelal pokus, když lilo tak jsem do dveří přivřel igelitove pytle. Tím jsem odklonil případný tok vody ze dveří a pomohlo to vzadu sucho.

Ještě jsem rozebral koberec a pod kobercem je sucho takže ono asi nateče jen do koberce a ten je vodotěsný a dolu to nejde (naštěstí).

Takže tď budu nějak řešit těsnění dveří, protože ty pytle tam nechci dávat už natrvalo. Odtokové kanálky vypadaji čistě, nejspíš asi bude téci z pod tapecírunku. Takže nyní prijde na řadu kropička/hadice a bude se hledat průsak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není skrz těsnění dveří.

Teče skrz dveře, u skla dovnitř a u spodu tapecíru ven. Pod tapecírem má být igelit, který má odklonit vodu do spodu dveří a tam skrz otvory ven.

Polej to, stačí z flašky, na sklo, a podívej sem, zda je mokro u tapecíru, pod jeho dolní hranou.

Pak budeš muset sundat tapecír a opravit ten igelit.

 

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tapecír musíš demontovat. Po obvodu jsou příchytky, v loketní opěrce asi šroubek a klička okna je asi naražená - už si to moc nepamatuju. Zkontroluj, zda po obvodu tapecíru není ještě šroubek. Tapecír pak vysuň kousek nahoru.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...