Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Modul nebo neoriginální rádio


vojta.ryco

Recommended Posts

Zdravím klubaci.
Mám dotaz. V naší 308 máme rádio podle mne je to jen základ. Není tam nikde vstup jak na audio tak na USB. A přemýšlím co by bylo lepší.
Jestli koupit modul s USB abych mohl přehrávat z flashky nebo koupit nove rádio, ale chci zachovat ovládání pod volantem. A další dotaz. Na jaký model rádia bych měl modul vybrat ?  Mám vybrané dva typy viz.foto

Zároveň přikládám i foto rádia který bych pořídil a foto našeho originál rádia. 

Díky za názoryScreenshot_20210731-083537.thumb.png.0f4a9b71e5baa0f0979a8fc1a482a00b.png

photostudio_1627713514193.jpg

Screenshot_20210730-201525.png

Screenshot_20210731-083506.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , vítej v klubu .

Jestli chceš zachovat originál vzhled palubky , tak tam dej ten BT modul . Kdybys šel cestou neorigo rádia , tak určitě pořídit rádio s funkcí HF sady , takovej rozdíl to není , připočti si k němu ještě cenu za rámeček (třeba tady https://www.heureka.cz/?h[fraze]=rámeček+autorádia+peugeot+308 , bez něj to bude jak pěst na oko) a redukci na ovládání pod volantem (https://www.ahifi.cz/connects2-swc-psa-07-adapter-ovladani-na-volantu-peugeot-citroen-fiat-toyota.html:)

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pajas502 napsal:

A co třeba koupit RD45 ? 

Jde o to že koupíme rádio, ale musím tak či tak ještě ktomu přikoupit vstup na USB. A kupovat jiné originální rádio mou situaci nějak nezmění 😊

A už mi i na Fb ve skupině doporučovali transmiter. Ale mám špatné skutečnosti co se týče s radiovym příjmem. I když sme to měli nastavené na volnou frekvenci tak i tam hrálo nějaké rádio. Takže pro mně nekomfortní 👍 proto řeším tohle.

Upraveno uživatelem vojta.ryco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...