Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mytí motoru tlakovou párou (?)


mArda

Recommended Posts

a ještě bych věděl o jednom důvodu, proč umejt motor-za 14 dnů jedu do rakouska a tak ho umejt musím, protože kdyby ho rakouský celníci otevřeli, tak jedu hned zase domů. Ale souhlasím s voštíkem, že to ase není taková investice a jednou za čas by se to mělo udělat, ovšem ne doma před barákem, ale v myčce k tomuto účelu určené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Chlapi ono nejde jen o estetické cítění. Motor má být čistý protože:

- na maz se chytá prach (po prujezdu polní cestou hrůza)

- při delších cestách se maz pálí a smrdí až do kabiny

- a hlavně, vzpomínka z nákupu - jeli jsme Citroenem BX, který nám začal pod kapotou šlehat plameny, příjemný pocit. Naštěstí jsme měli balení minerálek a motor uhasili. Kdyby byl motor čistý, tak ochotně by nehořel.

To Voštík: ta vítka byla dávno, ani si už nevzpomínám kdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mán vyzkušenej a s pohodovejma výsledkama MILIT. Dělaj se dva druhy. Jeden na nějaký nádobí či co a druhej na hrubší bordel - tak ten. Se to prodává v takovejch těch butilkách s rozprašovačen. Stačí nastříkat, dát si v závětří kávu, opláchnout a wow! Motor jak z magacínu. Jen bacha na xicht, páč je to docela sajrajt. Motor by měl čistej bejt. Taky si měníme trenky i když nejsou vidět :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi z Prahy, tak lze nechat umýt motor v myčce NEPTUN na Harfě 14 ve Vysočanech www.neptun-harfa.cz

Cena je mezi 100-200 Kč. Už jsem si tam motor nechal mýt dvakrát. Mám jednobodové vstřikování a vždy jsem odjel. Jednou mi pak auto ale druhý den odmítalo jet a střílelo do výfuku. Oprava mě přišla na 1600,- Kč (byly špatné kabely od rozdělovače ke svíčkám) a podruhé mi svítila kontrolka tlaku oleje (ale olej v motoru byl). Vyčistil jsem čislo a už je to O.K. Jinak při mytí motoru nic igelitem nezakrývali, ale vyfoukají to pak kompresorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady máš ještě ty ceny z webu:

Služba Čas (minuty) Cena Kč

Mytí motoru - vršek

-odmaštění motoru a mytí horkou tlakovou vodou 10 minut 159,- Kč

Mytí motoru - spodek (na zvedáku)

-odmaštění motoru a mytí horkou tlakovou vodou 10 minut 129,- Kč

Mytí podvozku a podběhů vč. spodku motoru (na zvedáku)

-odmaštění motoru, podvozku a podběhů + mytí horkou tlakovou vodou 20 minut 229,- Kč

Aplikace motorplastu

-kvalitní ochrana motoru proti oxidaci 15 minut 155,- Kč

:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...