Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prasklý rozvodový řemen 206 1.4i 55kw, 2003


peuegeot_king

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli už někomu prasknul rozvoďák na 206 a jestli se ten motor potkal nebo stačilo vyměnit za nový a je to OK. Vím že na Žigulíku se mohl přervat a nic se nepotkalo, tak by mě zajimalo jak to je na na tomto pežotku. Děkuji moc přeji hezký den všem.

Mám na svém 206 rozpraskaný ten drážkový  řemen tak jestli takhle vypadá i rozvodák tak to se trochu bojím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli se motor 1.4 55kw potká nevím, ale na 99 % ano, jinak rozpraskaný řemen altíku může prasknout a dostat se pod rozvodový řemen a pak může nastat problém..., vyměnil bych řemen altíku (řemen pomocného příslušenství motoru) a pokud má rozvoďák více než 10 let (časově), nebo motor najeto více, než je doporučeno výrobcem, tak vyměnit i rozvodovou sadu :myslim

obvykle je lepší vyměnit to dříve, než pozdě 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, peuegeot_king napsal:

Mám na svém 206 rozpraskaný ten drážkový  řemen tak jestli takhle vypadá i rozvodák tak to se trochu bojím.

Tak se neboj a vyměň preventivně oba, včetně kladek a vodní pumpy.... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je právě to, ono dneska najít někoho kdo to umí je problém. Co si člověk nenaštuduje a sám neudělá jak nejlépe umí tak to aby se bál že je to udělané pořádně. Ale toto opravdu raději svěřím odborníkům.

Upraveno uživatelem peuegeot_king
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...