Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podivné štartovanie


marek327

Recommended Posts

Pekný večer prajem. 
 

posledne dni su fakt letné extrémy a aj auto sa mi začalo trápiť. 
 

v podstate mi auto ťažšie chytá … štartujem štartujem a ku porovnaniu tak mi to štartuje cca 3 sekundy než sa chytí motor. V podstate som laik a potreboval by som v tomto pomôcť. 
 

ale všimol som si že väčšinou je to vtedy, keď ráno idem do práce to je iba kus cesty, potom celý deň auto stojí a večer je to štartovanie také že akoby sa ledva chytil motor a vzápätí sa hneď aj zvýšia otáčky a potom ide normálne. Viete mi povedať niečo k tomuto prosim? Ďakujem pekne. 
 

peugeot 206+ 1.1 rv 2010

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzy. Ja ju mám v takom …. “Vaku” zabalenú - to auto som dostal v zime, mam to dať preč? Je možné že tie vysoké horučavy a keď je to v tom “púzdre” to robi problemy? 

 

* tym som chcel povedať že som ho dostal v zime a už to tam bolo- keďže predchadzajuci majitel to tam daval na zimu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych to úplně neřešil, pokud je extrémní horko, tak to ber jako ztížené podmínky. Možná se to auto tak rozpálí, že si ŘJ myslí, že je motor teplý a dává míň paliva (třeba).

Mně něco podobného dělala první generace 308 s 1,6VTi, když bylo opravdu horko a auto stálo po jízdě pár hodin na slunci, tak občas bylo třeba startovat 2x. Napoprvé, možná napodruhé mně to vyděsilo, ale pak už jsem věděl - otočil jsem klíčkem a nechal startér jednou "štěknout", pak zpět a na podruhé normální start.
 

Dělalo to sporadicky a jak píšu za specifických podmínek, neřešil jsem to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...