Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 308sw rv. 2015 1,2 96kw 60 tis km - porucha motoru


jerryfcz

Recommended Posts

Dobrý den,

vozidlo viz titulek mi po cca 100 km ujetých v kuse po zastavení zahlasilo na displeji poruchu motoru a na tachomeru se rozsvitil SERVICE (ikonka motoru na tachometru se nerozsvitila). Motor jsem vyplnul, znovu nastarotoval, byl slyset hrubsi zvuk motoru pri nastartovani a hlaska se znovu objevila. Zkusil jsem znovu vypnout a nastartovat, tentokrat jiz motor naskocil hladce a hlaska uz se od te doby neobjevila. S autem sem po cca tydnu zajel na diagnostiku, ktera nic neobjevila.

Máte někdo podobnou zkušenost, rady, tipy?

Díky

Jarda

Upraveno uživatelem jerryfcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

pokud se po týdnu dělal výpis závad a s autem se jezdilo, tak se těžko na diagnostice něco zjistí. Když se chyba dále neobjeví, byla přechodná a dojde po několika startech k výmazu závady. Jediná možnost je jít do deníku závad a tam by se mělo něco objevit. Chce to ale origo diagnostiku Diagbox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial je prechodna chyba, tak po 5 startoch to moze zmiznut,
Mal si aj obmedzenu rychlost? alebo iny jav?
Mne to na mojej takto raz vyhodilo pri plnej akceleracii na dialnici z 80 na 130, ale viac ako 110 to nešlo, po 5 startoch zmizlo, potom v servise, asi po mesiaci, v denniku zavad, chyba nejakeho tlaku, min a max hodnota, ale mam blueHDi....
Odvtedy nic.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych moc nečekal a šel po originál diagnostice a jak píše ChouLu, po rozvoďáku. Apropo - co ročník 2017? Mám stejné kilometry, chtěl jsem si nechat rozvoďák zkontrolovat v květnu na servisní prohlídce, ale zapomněl jsem na to:-) Koukal jsem na něj pár měsíců zpět přes víčko oleje, roztřepení není, na povrchu jsou ale vidět lehké prasklinky - je to normální na daný nájezd a věk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • jerryfcz changed the title to Peugeot 308sw rv. 2015 1,2 96kw 60 tis km - porucha motoru

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...