Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Whatsapp nejde stahnout a odeslat fotka, zprávy chodí se zpožděním až po probuzení telefonu


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Nemá někdo zkušenost?  Na starším telefonu Galaxy S3 neo, Android 4,4 do včerejška vše fungovalo normálně, od včera při přijmu fotek či videa vypíše: Někde se stala chyba zkuste to později / při stahování došlo k chybě.

Whatsapp jsem odmazal data, odinstaloval, znovu nainstaloval, to vše několikrát a nic, stále stejný, v telefonu je 750MB místa, už nevim čim by to mohlo být. Telefon restartován několkrát, kontrola nastavení data, bez efektu.

Nejde ani přes Wifi ani přes Data, nastavení zkontrolováno

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MJSytic Ano, přesně tak, obrazek jakoby přijme ale se šipkou uprostřed ke stažení, po tapnutí na šipku začne stahovat ale po chvílí napiše že nelze stáhnout, vyzkoušejte to později. Stejně tak při odesílání

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nech asi uležet :myslim  Samo se to rozbilo, samo se to opraví :D Je možný, že má problémy zrovna ten server, na který se to pokouší připojit. Možná ještě zjistit z logu na routeru, kam se to pokouší dostat - jestli to pingá atd. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Navážu tady v tématu, protože je to podobný

 

Když připojim androidí telefon do počítače, vždycky vidim složku whatsapp/media atd.. a odsud stáhnu třeba fotky do pc. Ale teď sem to napojil a složku whatsapp tam nevidím? Jak to?

V galerii se normálně fotky pod albem "Whatsapp images" ukazujou, ale přes průzkumníka tam prostě ta složka není, co s tím?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Navážu zase dalším problémem. Někdy mi oznámení z whatsappu chodí normálně a někdy mi nepřijdou a objeví se až když whatsapp otevřu. Pak tam teprv naskáčou a zazní oznámení. Co mám kde blbě? Tušíte někdo?

Přes léto se mi tohle dělo i na iphonu, ale neřešil jsem to, nějak sme si stejně nesedli, teď mám zase android a tu a tam stejný problém. Nezávisle na tom, jakou mám verzi. Vše, co vím, mám povolené a přesto. Někdy funguje normálně a někdy do něj musím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...