Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Diskuse nad designem


Schreek

Recommended Posts

Výjimky jsem tam nikde neviděl :myslim Jako chápu, že je to komplikace, ale pruhovaný příspěvky jsou horší... :nevim 
@jarokare A to vážně na MT označuješ jen tu tabulku ze SB, a pak jí vkládáš? To se musí dělat i tak naprd, ne? :( Buď teda snímek obr. a oříznout, nebo vložit do Excelu a přiložit jako přílohu. Ale myslím, že i ten prostý text stačí k tomu, aby si z toho člověk odvodil, co potřebuje - co bylo v kolika km opravováno tam poznat jde bez většího problému :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

@Schreek @MJSytic zeptám se , forum nemá nějaké výchozí pro všechny uživatele, tlačítko pro výpis nových příspěvků ? Něco jako historicky z předešlého fora , tlačítko příspěvky za poslednich 24 hodin ? Vím že to byla celkem hojně využívaná funkce. ted to sice forum umožnuje nastavit kazdemu uzivateli solo , ale nelze to udelat jako universal pro all * ? 

 

na jinych forech bezne mas moznost kliknout na neprectene temata, aktualni temata, nove prispevky , a treba horke temata.

* u mne to vypada takto 

 

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pe.Tr Standartně je tam tlačítko "Nepřečtený obsah" , které ti vyjede seznam všech nepřečetných příspěvků na fóru...  To lze přepnout do zobrazení "Příspěvky za posledních 24 h" , tak že si v seznamu hledání vybereš "Nastavit jako můj hlavní stream" 

StreamSelect.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...