Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diskuse nad designem


Schreek

Recommended Posts

před 1 hodinou, rhinos napsal:

já to zopakuju...nechodí mi notifikace na email. Předtím to fungovalo. Dělá  to jen mě? Nebo je to momentální vlastnost?
V nastavení mám všude zatrhnuto email.

 

Vymaž cookies, znovu se přihlas, zkontroluj nastavení notifikací a mohlo by to být OK. Taky koukni jestli ti to nepadá do spamu

Mě to taky normalně funguje

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@rhinos Co spam filtr? U nás problém nevidím... 

 

Malý test ctrl+v

Ne - kopíruju to tady z fóra a vkládám do příspěvků.

Poznámkový blok? - To bych si to mohl přepsat na papír a poslat to poštou... :roll

A vložit jako prostý text

Ne - kopíruju to tady z fóra a vkládám do příspěvků.

Poznámkový blok? - To bych si to mohl přepsat na papír a poslat to poštou... :roll

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže resume: Forum umožnuje napsat text s podbarvením, takže když jej skopírujete z tmavého vzhledu tak je potřeba použít odstranění formátování ke kterému vás i forum vybídne nebo dát vložit jako prostý text. Myslím, že tohle se úplně řešit nedá.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Podbarvení zrušit, zakázat a hotovo. Vždyť vědomě to snad nikdo na nic nepotřebuje. Barevný text ano, ale podbarvení??? :myslim  
Nebo prostě zakázat kopírování s formátováním, aby to ten text prostě vyčistilo a byl kopírovaný, jako běžný text - stejně, jako to dělá "notepad". To by nešlo? :myslim 

EDIT: Tak jsem to přepnul. Jdu to otestovat...

nastaveni.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zakázat generálně no nevím :( Ale jako admin si to obejdu, takže mi to až tak nevadí... Problém to bude pouze při kopírování obsáhlejších textů, které se budou muset znovu formátovat přímo tu v editoru... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jednoznačně pro tuhle variantu. Je tu spousta příspěvků, kdy někdo vloží text a je to "každý řádek jiné písmo". Takhle se to alespoň pěkně pročistí a zpřehlední. Ten, kdo sem bude kopírovat nějaké články tomu bude muset dát trochu péče. Alespoň to nebude jen CtrlC a CtrlV a písmo přes půlku stránky apod. :myslim 
Jinak to zobrazení mám normálně, tak nevím, kde se to vzalo, nebo bere, pokud to stále dělá :(  

nahled.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted je zobrazení už taky normální, nechapu to. Ale stále při obnově stránky či otevření fora se to zobrazí jakoby úzký s prázdným panelem a během sekundy se to pak roztahne, udělá to vždy po jakekoliv obnově stranky v nepřečteném obsahu

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...