Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Diskuse nad designem

Schreek

Recommended Posts

Výjimky jsem tam nikde neviděl :myslim Jako chápu, že je to komplikace, ale pruhovaný příspěvky jsou horší... :nevim 
@jarokare A to vážně na MT označuješ jen tu tabulku ze SB, a pak jí vkládáš? To se musí dělat i tak naprd, ne? :( Buď teda snímek obr. a oříznout, nebo vložit do Excelu a přiložit jako přílohu. Ale myslím, že i ten prostý text stačí k tomu, aby si z toho člověk odvodil, co potřebuje - co bylo v kolika km opravováno tam poznat jde bez většího problému :myslim 

• 2 months later...

@Schreek @MJSytic zeptám se , forum nemá nějaké výchozí pro všechny uživatele, tlačítko pro výpis nových příspěvků ? Něco jako historicky z předešlého fora , tlačítko příspěvky za poslednich 24 hodin ? Vím že to byla celkem hojně využívaná funkce. ted to sice forum umožnuje nastavit kazdemu uzivateli solo , ale nelze to udelat jako universal pro all * ? 

na jinych forech bezne mas moznost kliknout na neprectene temata, aktualni temata, nove prispevky , a treba horke temata.

* u mne to vypada takto 

image.png

@Pe.Tr Standartně je tam tlačítko "Nepřečtený obsah" , které ti vyjede seznam všech nepřečetných příspěvků na fóru...  To lze přepnout do zobrazení "Příspěvky za posledních 24 h" , tak že si v seznamu hledání vybereš "Nastavit jako můj hlavní stream" 

StreamSelect.png

• 5 months later...
  • 1 year later...

uplne nevim jestli jsem dobře, ale nechtel jsem zakladat nove tema. 

neslo by tohle nejak aktualizovat , nektere platformy uz jsou davno mrtve 😁  a SPZ uz bychom mohli nahradit RZ kdyz uz rejpu teda 😁

Screenshot_20231020_204834_com.opera.browser.jpg