Jump to content

Diskuse nad designem

Schreek
 Share

Recommended Posts

před 1 hodinou, rhinos napsal:

já to zopakuju...nechodí mi notifikace na email. Předtím to fungovalo. Dělá  to jen mě? Nebo je to momentální vlastnost?
V nastavení mám všude zatrhnuto email.

Vymaž cookies, znovu se přihlas, zkontroluj nastavení notifikací a mohlo by to být OK. Taky koukni jestli ti to nepadá do spamu

Mě to taky normalně funguje

Edited by Radek Hurvajz

@rhinos Co spam filtr? U nás problém nevidím... 

Malý test ctrl+v

Ne - kopíruju to tady z fóra a vkládám do příspěvků.

Poznámkový blok? - To bych si to mohl přepsat na papír a poslat to poštou... :roll

A vložit jako prostý text

Ne - kopíruju to tady z fóra a vkládám do příspěvků.

Poznámkový blok? - To bych si to mohl přepsat na papír a poslat to poštou... :roll

Takže resume: Forum umožnuje napsat text s podbarvením, takže když jej skopírujete z tmavého vzhledu tak je potřeba použít odstranění formátování ke kterému vás i forum vybídne nebo dát vložit jako prostý text. Myslím, že tohle se úplně řešit nedá.... 

Podbarvení zrušit, zakázat a hotovo. Vždyť vědomě to snad nikdo na nic nepotřebuje. Barevný text ano, ale podbarvení??? :myslim  
Nebo prostě zakázat kopírování s formátováním, aby to ten text prostě vyčistilo a byl kopírovaný, jako běžný text - stejně, jako to dělá "notepad". To by nešlo? :myslim 

EDIT: Tak jsem to přepnul. Jdu to otestovat...

nastaveni.JPG

No zakázat generálně no nevím :( Ale jako admin si to obejdu, takže mi to až tak nevadí... Problém to bude pouze při kopírování obsáhlejších textů, které se budou muset znovu formátovat přímo tu v editoru... 

Já jsem jednoznačně pro tuhle variantu. Je tu spousta příspěvků, kdy někdo vloží text a je to "každý řádek jiné písmo". Takhle se to alespoň pěkně pročistí a zpřehlední. Ten, kdo sem bude kopírovat nějaké články tomu bude muset dát trochu péče. Alespoň to nebude jen CtrlC a CtrlV a písmo přes půlku stránky apod. :myslim 
Jinak to zobrazení mám normálně, tak nevím, kde se to vzalo, nebo bere, pokud to stále dělá :(  

nahled.JPG

Ted je zobrazení už taky normální, nechapu to. Ale stále při obnově stránky či otevření fora se to zobrazí jakoby úzký s prázdným panelem a během sekundy se to pak roztahne, udělá to vždy po jakekoliv obnově stranky v nepřečteném obsahu

Edited by Radek Hurvajz