Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čtení dopravních značek.


MichalGavron

Recommended Posts

Nedávno jsem aktualizoval mapy a po žádném rozšíření jsem nepátral. Rychlost a konec omezení to ukazuje normálně, ale ničeho jiného jsem si nevšiml...

Popiš trochu to "rozšíření".

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jedná se čtení dopravních značek zákaz vjezdu, předjíždění, stopka apod. Rychlost mi to načítá a ukazuje na displeji, ale tyto dopravní značky ne.

  • Rozšířené rozpoznávání dopravních značek (stop, zakázaný směr jízdy, zákaz předjíždění, …).
  • To je citace z výbavy auta. 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám GT line r.v. 2019, dopravní značky B 20a xx a B 26 čte  bez problémů. Ale že by to mělo číst i značky jiné, tak to čtu nebo slyším poprvé.

Tyto značky umí zobrazovat pouze navigace iGO nebo některé její novější klony a dokonce je dokáže i vyslovit.

Bohužel ale v Android auto není podporovaná. Neumí to ani Sygic, ten zobrazuje pouze rychlosti, stejně jako infotainment auta.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Peugeot 5008, rok výroby 2021 a jak jsem psal výše, má to číst i ty jiné dopravní značky. Volal jsem na infolinku, ale tam nevěděli vůbec nic, až jsem se dopracoval na italské fórum, kde tyto věci taky probírali... A výsledek je ten, že tyto značky auto čte pouze v módu pro řízení, to znamená palubka svítí s autíčkem uprostřed a značky se zobrazují vpravo na displeji. Vivat Peugeot😃.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To schvalne vyzkousim, ale jestli je to jak pises, tak to je uase super polovicatej napad od peugeot. Ja si vzdycky rikam, proc v tom aute nekdo nezkusi jezdit, nez to daji na trh. Ted jsem zase resil kam si dite ma dat pri ceste piti. Udelaj sice vzadu stolek, ale proc nema diru na kelimek, nebo proc nekde jinde neni drzak.

Stejne jako drzaky vpredu, dam tam dva kelimky a pak do nich vrazim rukou. Jak to delaji lidi, co maji manual? Maj to asi jen jako ozdobu.

Upraveno uživatelem doctortom508
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přesně tak. Značky tohoto typu ukazuje pouze v režimu zobrazení "Řízení" Taky jsem to nepochopil proč to tak je ale bohužel. Naštěstí toto nepotřebuji, zajímá mě jen rychlost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemá náhodou řidič řídící vozidlo povinnost sledovat značky?

Já tyhlety automaty prostě nechápu. To až tě lapnou cajti na 70ce 88, tak se budeš vymlouvat "ale ten automat mi určitě vokazoval  90" a já, páni příslušníci, já vždycky jezdím pod limit :D

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to jen informativní, ne že se na to bude člověk vymlouvat 😉 Jinak jak říkám, já osobně jiné značky nepotřebuji. Ostatně i tu rychlost ne ale někdy se to hodí když to člověk přehlédne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dodatkový tabulky  😂, to už bys chtěl fakt hodně..😆

To rozšířené čtení značek bude asi až od letošních modelů ??  Mě to čte klasiku rychlost a rovnou přiznávám, že si toho ani nijak nevšímám. Aby mi to něco říkalo, musel by být ten symbol značky tak pětkrát větší 🤣, takhle si toho ani nevšimnu. Vcelku to taky považuju za zbytečnost.

před 4 hodinami, doctortom508 napsal:

Jak to delaji lidi, co maji manual?

Nedávaj tam nic 🤣. Je to úplně k ničemu, možná tak siesta někde na parkovišti, že si tam něco odložíš. Při jízdě nemyslytelné, tam všehno jen přakáží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 7. 2021 at 14:00, MichalGavron napsal:

Tak jedná se čtení dopravních značek zákaz vjezdu, předjíždění, stopka apod. Rychlost mi to načítá a ukazuje na displeji, ale tyto dopravní značky ne.

  • Rozšířené rozpoznávání dopravních značek (stop, zakázaný směr jízdy, zákaz předjíždění, …).
  • To je citace z výbavy auta. 

Tak jsem to zkusil po meste a cte mi to Stop. Zakazy stani, dej prednost necte. Zakaz  vjezdu jsem nikde nevidel, tak nemohu posoudit. Ale fakt k prdu, kdyz to je v rezimu, ktery nepouzivam, protoze budiky s autickem jsou mi k nicemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...