Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5008 2.0 BlueHDi EAT8 Allure Pack


Fishman

Recommended Posts

Ahojte všichni,

takže po dlouhém čekání jsme si před týdnem vyzvedli tohoto hnědého krasavce.

Nad rámec výbavy Allure Pack má jen tažné, vyhřívání sedadel a předního okna a

přípravu Webasto. Všem se líbí, i zatvrzelým odmítačům nových aut. Na ovládání

automatu, klavíru a dotykové obrazovky jsem si rychle zvykl. Dokoupil jsem gumovou

vanu do kufru za 577Kč a redukci zásuvky 13/7 pin. Zdá se, že všechny plechy lícují.

Ovládání dveří kufru nohou je ovšem loterie, která většinou nevyjde. Trochu mě mrzí

absence cd přehrávače, jsem totiž konzervativní a ripovat asi 1000 cd by byla fuška.

Ovšem zvuk sestavy je skvělý. Navigace taky dobře funguje. Automatické světla

je možná zbytečnost, někdy bych už zapnul tlumené za šera, jindy tlumené svítí zase

dlouho. Zatím teda postupně poznáváme, co to všechno umí.

A tedˇ to hlavní. Máme najeto asi 500km a je to požitek z jízdy, auto je tiché, svižné,

lehce ovladatelné. Předjíždění paráda, šlápnu na plyn, automat podřadí a vystřelí.

A o režimu Sport ani nemluvím. Určitě mělo význam si připlatit za dvoulitr.

Spotřeba po městě + okolní dědiny 6,7 , dálnice + výšlap na Macochu 6,2. 

Takže neváhejte, kupujte, než ten dvoulitr zakážou.

P5008.jpg

P5008(1).jpg

P5008(2).JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, otojanicek napsal:

Ahoj, krásné auto.... to  tažné máš z vyroby a nebo dodělavané v service ( pokud dodělávané, tak zakolik ?) 

Dali ti v tom Jonal Hodonín nejakou slevu....da se s nimi nejak vyjednávat ?

Díky za info

No, při objednávání tvrdili, že se to bude dělat ve fabrice. Prý kvůli kontrole stability přívěsu.

Ale zdá se mi, že to dělali až tady (viz foto). Stálo to 16000. Dnes to chci vyzkoušet, nasadit hák,

zprovoznit zásuvku s redukcí. Aspoň, že neprší, musí se lehnout pod auto. Sleva byla taková, že

výbava nad rámec Allure Pack byla zadarmo, tažné, vyhřívání sedadel, předního okna, příprava Webasto

a koberečky.Plus dodatečná sleva 10000 při využití úvěru.  Asi se jim nebude chtít jít teď do velkých slev,

jednak podražili a jsou vyprodaní.

typový list.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, BubakGS napsal:

...tak vitej bratrance..  :D ... kua ten 2litr Ti fakt zavidim, ten by Rifteru moc slusel....   

Jojo, kámoš si ho taky kupoval a už si musel vzít jen slabší motor. A to ho chce používat

jako malý náklaďák. Škoda, že to tak oškubávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@FishmanS dvoulitrem jsi určitě neprohloupil u tak velkého auta navíc když víš,že budeš využívat tažné :super. U 508 už si ho nelze v GT verzi ani objednat, takže jsem rád, že jsem to ještě stihl.

Barva tomu autu opravdu sedí 👍

Co se týče ovládání kufru nohou,tak bohužel montáž tažného zařízení snižuje účinost antény pro ovládání otevření dveří- je nad železnou výztuhou tažného.Musíš najít místo,kde ti bude nejlépe zabírat kopnutí nohou pak už to bude hračka.

Užívej tedy 5008 v plné parádě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fishman Krasavec! Gratuluji, přeji mnoho šťastných km. Ať ti dělá jen radost. Co se týče tažného, to máš na bajonet? Nasazovací? Obávám se, že jestli ano, tak ho máš doděláno v autorizáku. 

Jinak co se týče otevírání kufru nohou, mám tažné z výroby a nemám sebemenší problém. @Verýsekje toho svědkem, že úspěšnost je dá se říct 100%, viděla to na vlastní oči několikrát za sebou 😁 Musí se to jen natrénovat a zjistit, kde a jak pohyb udělat. U 5008 to bude možná jiné než u 508. @chuck11 - Já žádné omezení kvůli tažnému nemám. Nevím jak je to u dodělávky ale z výroby je vše v pořádku a s anténou žádný problém není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, HanysR napsal:

@Fishman Krasavec! Gratuluji, přeji mnoho šťastných km. Ať ti dělá jen radost. Co se týče tažného, to máš na bajonet? Nasazovací? Obávám se, že jestli ano, tak ho máš doděláno v autorizáku. 

Jinak co se týče otevírání kufru nohou, mám tažné z výroby a nemám sebemenší problém. @Verýsekje toho svědkem, že úspěšnost je dá se říct 100%, viděla to na vlastní oči několikrát za sebou 😁 Musí se to jen natrénovat a zjistit, kde a jak pohyb udělat. U 5008 to bude možná jiné než u 508. @chuck11 - Já žádné omezení kvůli tažnému nemám. Nevím jak je to u dodělávky ale z výroby je vše v pořádku a s anténou žádný problém není. 

Ano, je to nasazovací.  Když to nepůjde otevírat nohou, tak to zmáčknu nad značkou nebo vedle volantu, žádná tragédie. Ještě musím nějak vychytat otvírání při zapojeném vozíku, jde to jen při odpojené elektrice.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Petr 3008 napsal:

Máš to moc hezký 👍. Ať jsi s ním spokojený a užívej si.  Ale na ryby by mi ho teda bylo líto 😆

No, bude to chtít opatrnost, abych to vevnitř nezasvinil a nepoškrábal. A vyhýbal se úzkým polňačkám s dřevinami okolo.

Už mám vyzkoušeno, že se tam vlezu na přespání při mé výšce 187 cm. Ale samozřejmě mám radši chatu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...