Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výpadek fóra


Schreek

Recommended Posts

Je mi jasný, že vám to dá všechno strašně moc práce. Kecat do toho nebudu, jen dovolte uživatelskou připomínku,,

Je vidět, že jste ještě mladí a neopotřebovaní 😆. Já na to prostě moc nevidím, přehršel barev mi na oči docela vadí, tmavý motiv používat nemůžu, ve světlém tmavé pruhy.. to už jste psali. Nastavené téma je pro mě ke koukání snad trochu jen to zelené, tam bych se přimlouval ještě pro možnost něčeho méně výrazně barevného ( podbarvení původního fóra mi vyhovovalo mnohem víc).  Jinak i když si to zelené téma nastavím, po každém dalším přihlášení je tam vždy zpět téma GT (v tom nejsem schopnej vůbec něco vidět) a musím znovu přenastavit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, OK406 napsal:

@Radek Hurvajz děkuji za odpověď. Už jsem ji taky objevil. Měl jsem namysli ,,velkou" šipku", kdy při kliknutí na ni, došlo k okamžitému přesunu nahoru.

Držím palce, aby v brzké době opět fórum bylo plně funkční jako před ,,nehodou".

A tady po kliknutí dojde k čemu??  Vždyť je to to samý.

 

Možna by všichni myšoklikači měli začít používat na klavesnici tlačítka HOME a END, aspoň by zjistili k čemu jsou

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Petr 3008 napsal:

Je mi jasný, že vám to dá všechno strašně moc práce. Kecat do toho nebudu, jen dovolte uživatelskou připomínku,,

Je vidět, že jste ještě mladí a neopotřebovaní 😆. Já na to prostě moc nevidím, přehršel barev mi na oči docela vadí, tmavý motiv používat nemůžu, ve světlém tmavé pruhy.. to už jste psali. Nastavené téma je pro mě ke koukání snad trochu jen to zelené, tam bych se přimlouval ještě pro možnost něčeho méně výrazně barevného ( podbarvení původního fóra mi vyhovovalo mnohem víc).  Jinak i když si to zelené téma nastavím, po každém dalším přihlášení je tam vždy zpět téma GT (v tom nejsem schopnej vůbec něco vidět) a musím znovu přenastavit. 

To nejsou temata, to jsou pozadí, myslim že tam dodají více obrázků či barev, nebo nastaví jednotné pozadí. Zatim vymaž cookies a pak se znovu přihlas, nastavení by ti potom už mělo držet. To samý ty tmavý pruhy, nahradí se jinou barvou aby k tomu bílému seděla, třeba lehce našedlou.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Možna by všichni myšoklikači měli začít používat na klavesnici tlačítka HOME a END, aspoň by zjistili k čemu jsou

Souhlas. Jako suplovat funkci klávesy na klávesnici nějakým tlačítkem na stránce je vrchol lenosti. Každá klávesnicea uzasnatr tlačítka - Home, End, Page up a Page down. Právě pro pohyb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v podstate ty ikony dole maji stejnou funkci jako ty nahore po staru (predchozi verze fora) taky mi prijde zbytecne to tam mit dvakrat. v nastaveni uzivatele asi volba neni jestli chci videt spodni ikony ze? - nestudoval jsem to ,mam mobil nabvysku tak mi to nevadi, ale Oldu umim pochopit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Fruktis napsal:

Tak menší uprava,výkonově mi chrome blbne i na jiných stránkách...tak to bude spíš aktualizací chromu....

U mě teda celkem špatný, ale chápu, že můj "retromobil" nemůže být meřítkem... Každopádně optimalizace žádná hitparáda :( 

Capture001.png

wp_ss_20210718_0003.png

wp_ss_20210718_0004.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tu pročítám, tak to asi nemá řešení, každý má prostě jiné požadavky a vidí to jinak. Jen já nemám s ničím problém a až to doděláte tak si prostě zvyknu a hotovo 😁 Nemám problém s UI, s výkonem ani s očima, takže v pohodě 😛

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt že občas kvuli kontrole nastavení atd. přepnu z tmaveho tematu na světlé, a někdy se to při přepínání kousne a načítá a načítá až se sekne i Firefox, musim ho shodit a restartovat. Udělá to ale jen někdy.

 

Při přepínání zpět na tmavé tema to ale neudělá, jen na světlé

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...