Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výpadek fóra


Schreek

Recommended Posts

Ten sidebar lze lehce vypnout v menu customize, ale ne když ho někdo maže ručně v šabloně a pak je jenom někde... 

 

Bohužel jsme doma bez proudu, takže na to aktuálně nemohu pracovat... Zatím prosím nic neřešte a neupravujte, není to hotové 😒

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se teď nastavení prostředí velice líbí, na telefonu se na 920dpi vleze velké množství informací. Já bych to tak nechal 🙂👍 Moc děkuji za vaši trpělivost, že se s tím už tak dlouho trápíte. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, minimaxa napsal:

Nechám si to přihlášený ty ňůslejtry, ona toho Weri moc posílat nebude :D

 

Aby ste se s MJejem nedivili.... 🤣 se zapnu a budete koukat... 😂😂😂

 

Jinak jak psal Schreek... dejte mu čas.... chudák je ze mě úplně vyřízenej už.... 😅 sem počítačovej exp(e)rd a všechno mi trvá, ale snad se mu pak podaří co zamýšlí.... a omlouvám se, že se to zaseklo už 2x na mě... a teď mu eště nejde proud.... 🤣 tee sobota zase.... ale až to bude za pár dní hotový..... tak to bude kraaaaaaasnyyyyyy...... 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefunguje. Na mobilu se to načítá divně - po částech. Ne jako dříve, celá stránka :myslim A ty tmavý pruhy ve světlé verzi mi taky vadí. Ale nemá cenu to teď řešit, dokud nezačnou úpravy a bude načtená konečná verze ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, MJSytic napsal:

Nefunguje. Na mobilu se to načítá divně - po částech. Ne jako dříve, celá stránka :myslim A ty tmavý pruhy ve světlé verzi mi taky vadí. Ale nemá cenu to teď řešit, dokud nezačnou úpravy a bude načtená konečná verze ;) 

Jestli to nedělá ten boční panel, na PC se taky nejdřív zobrazí forum uzký jakoby načitalo ten boční panel a pak se teprve roztahne na celou šířku bez panelu, už to dělavalo i kdysi něž se to pak odladilo.

 

Tmavý pruhy mysliš hlavičky příspěvk"? vodorovný?  Jiný tu snad nejsou. Tak ty jou fakt divný, ale ja mam za to že tu snad dopoledne nebyli.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šipka na PC není. Jen v mobilní verzi :myslim  
Pruhy byly, je to pořád stejný. Nevím, co to dělá. Dle instrukcí do ničeho nehrabu :) Novější mobil to celkem dává a načte se to. Ale starší kousky s tím mají problém a načítají to po částech - podle toho, jak roluješ :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...