Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomoc!! Peugeot 306 2.0 hdi rhy 78kw r.v 1999


Daniel123321

Recommended Posts

Nazdar. Mam problém. Auto mi začalo sekať. Pise ze je to regulátor tlaku paliva no ten však ide spolu s nim aj celá elektronika okolo toho tak ako má. No stále som neprišiel na to co to môže byť. Za studena mi nieco cuka ako keby motor vynechával. Tak isto to robí pri 1800 až 2000 otáčkach ked to cukne musím hodiť vyššiu rýchlosť a vtedy sa to ako tak ustáli. No robí to stále viac a viac. Ak s tym ma niekto skúsenosť prosím vás píšte čím to môže byť. Ked je motor studený tak cuka aj v neutráli. Skúšal som v neutráli podržať 2000 otacok ale po 5 sekundách to klesne na 1500 a pedál mam stále rovnako. Tak isto ked je motor studený a idem jednotka dvojka ma nepusti do väčších otacok až trojka. Toto mi začalo robiť popri tom cukani motora alebo sekani neviem ako to nazvať. Oleje boli menene nic neunika menil som aj všetky filtre v prvom rade palivovy no nepomohlo nič. Ďakujem 

Lepšie povedané auto pusti do otacok za studena do cca 2600 ale do výkonu nejde až pri trojke a štvorke. Pozor za studena ked sa zohreje tak ma pusti aj viac. Doteraz to nerobilo. Skúšal som už tretieho mechanika no ani jeden nevie prísť na to co je to za chybu. Ďakujem 

Upraveno uživatelem pavelu96
nepiš další příspěvky - použij "Upravit"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže problém sa podarilo vyriešiť ale až pri šiestom mechanikovi. Išlo o bordel v nádrzi špinavé sitko na palivovom čerpadle. Ďalej potrubia od nádrže boli upchate. Vymenil som rovno aj prepadove a celý problém vyriešený. Ak bude mať niekto podobný problém možno mu toto pomôže ako mne. Robota za 35 eur. V ostatných servisoch od 150 po 360 ako to na počítali a pritom nešlo ani o jednu chybu ktorú spomenuli

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...