Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Plastový kryt nad expanzkou a ostřikovačema


waldym

Recommended Posts

Ale vedia. Lenže vedia aj to, že si za také somariny účtujú fakt priveľa. Večšina ľudí to pri prvej príležitosti, keď robí niečo na motore, jednoducho vyhodí. Pozrieť inzerciu alebo vrakovisko, alebo najlepšie vôbec neriešiť, mne teda nechýba, mám ho niekde v regáloch vyhodený.

waldym - ale bacha, sú dva typy, pre faceliftom a po facelifte, to čo máš na fotke nezodpovedá tomu čo máš v popise, že máš rok výroby 2007. Ani neviem či to tam dávali aj po FL, zo starého modelu to nemôže pasovať, nádržka na chladiacu kvapalinu je upravená.

Upraveno uživatelem 307rg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi takhle mel sem to v auto od vyroby - v nejakem roce to prestali davat
duvod ? zavazelo to a lamala se ta podpurna nozicka

asi je duvod proc to v aute asi neni
jinac sis prave odpovedel i sam najit to na vrakaci - kdyz to tam bude a bude to bez poskozeni bude to mit cenu jak novy original

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas tak moc to nehrotím. Kdybych náhodou na to narazil někde na bazaru na netu od někoho za pár fifníků, tak bych to vzal, ale kvůli kousku plastu nebudu obvolávat vrakáče, jen mě zajímalo, jestli se to dá někde sehnat, protože nikde v internetovém obchodě s autodíly jsem to nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...