Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nádrž na adblue


zzipCZ

Recommended Posts

Tak pánové MOC VÁM TADY DĚKUJI👍 po vašich příspěvcích jsem si osobně zašel do peugeotu a budu platit jen práci cca 3 000,- zbytek jde na peugeot. Chvíli datloval do počítače a nakonec to teda jde, nevím přesně co to říkal nějaká finanční pomoc nebo co. Musí být splněné pravidelné roční prohlídky. Tak ještě jednou DĚKUJI 😉

Upraveno uživatelem zzipCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak stejný problém Peugeot 2008 1,6 bluhdi 73kW, v provozu od 4.2018, najeto 50.000km

Závada antiemisního systému. Nastartování nebude možné po 1100km.

a následně

Celková porucha motoru

Jsem v Itálii, dal jsem auto do značkového servisu a dnes mi oznámili, že je neidentifikovatelná závada čerpadlo, nebo nádrže. Čekací doba na novou nádrž mají jeden měsic. Udělali mi reset tj. asi dalších 1100km dojezd, domů to mám 1350km. Tak uvidím jak dojedu, nesmím vypínat motor. 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

To je absolutně nepovedený příběh. Nejhorší je, že to zlobí x let a nikdo to asi neřeší. Určitě jde ten systém udělat jinak a líp :myslim.  Vidím to na autobusech, i když to není zrovna adekvátní srovnání. U Iveca věčný problém, *neumím psát slušně* se to po pár kilometrech. U toho Mercedesu o AD blue víš jen když musíš dotankovat, má najeto 570 tis a bez závad, ten systém je prostě spolehlivý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Petr 3008 napsal:

To je absolutně nepovedený příběh. Nejhorší je, že to zlobí x let a nikdo to asi neřeší. Určitě jde ten systém udělat jinak a líp :myslim.  Vidím to na autobusech, i když to není zrovna adekvátní srovnání. U Iveca věčný problém, *neumím psát slušně* se to po pár kilometrech. U toho Mercedesu o AD blue víš jen když musíš dotankovat, má najeto 570 tis a bez závad, ten systém je prostě spolehlivý.

To je ten stejný příběh jako olejová vana s prolisem dovnitř... 

Co by jinak opravovali? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...