Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021


Klemoň

Recommended Posts

je fakt že minule někdo potřeboval kanystr s benzinem na letišti ....😁

ale asi bych to letos tak nehrotil.

opravnou sadu s knoty a s kompresorem vozim pod sedlem. 

víc za mne asi není potřeba. nevím jak @Veverka s kuželama jestli si je neodloží k někomu do auta.

p.s. @Schreek má/bude mít sklizeno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xSilver klidně vem malý auto myslím že ani kanystr nebude potřeba protože ten divoch letos nejede. A nějaký 🛠️  mám v autě teď už napořád. A výbavu SAFETY CAR 🦺🧯taky.  Rozumy můžeš tahat otázka je jestli mi budeme pouštět😀 ale jo já nejsem z těch který by si nechávali rozumy pro sebe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď 21.8. Trasa takto

https://mapy.cz/s/rabohafuzo


a čas startu ještě není úplně přesně znám - upřesní @Pe.Tr     Ale asi start až tak v 10 hodin ???

Jinak téma začíná v podstatě na straně č. 16  🙃   A přidáš se taky jednou ???  Ale asi se pojede pomaleji než minule . Jsem motem nepolíbený . . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Klemoň napsal:

Kluci , Véno ,  já bych ocenil asi láhev jemně perlivé vody a zase něco na očistění plexiskla. Jinak není asi nic potřeba . 5 litrů benzínu se asi neztratí, ale nádrž by mi měla vydržet .

Si jako myslíš že budu vypisovat všechno co sebou povezu?  Snad je jasný že beru co jsem měl vloni. Ale dobře speciálně pro Tebe vezmu ubrousečky na průzor a jemně bublinkovou vodičku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Vena garážmistr napsal:

@xSilver klidně vem malý auto myslím že ani kanystr nebude potřeba protože ten divoch letos nejede.

🎠🎠🎠🎠🎠🎠🎠🎠🎠🎠 😇😇😇😇😇😇😇😇 jede až v neděli na druhý kolo :D 

před 7 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Si jako myslíš že budu vypisovat všechno co sebou povezu?  Snad je jasný že beru co jsem měl vloni. Ale dobře speciálně pro Tebe vezmu ubrousečky na průzor a jemně bublinkovou vodičku. 

a ještě mu vem prosím i toto, aby mu po jízdě nelepil pytel :D 

 

ImgW.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Tak na to má snad manželku aby se mu starala o tyhle partie proto se snad ženil 

Je vidět Véno , že jsi ještě mladej kluk. Manželka se pořizuje na úklid, praní a vaření .     Na to ostatní je sousedka . . . 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha .. a ja myslel ze prave tohle spada pod F a E ... WIFE = Wash, Iron, F***k  Etc.

EDIT: koukam ze to F slovo forum maskuje a ja budu mit asi banana za nevhodnou mluvu 😄

Upraveno uživatelem xSilver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň ani nevíš jak mě Tvoje hláška " jseš ještě mladej kluk " potěšila. tím spíš po tutom týdnu kdy si říkám jestli si nenakládám až moc. Ale to sem nepatří.  Ale máš pravdu manželku jsem si nikdy nepořídil i když jednou to bylo na spadnutí ale dobří kamarádi mi to dokázali rozmluvit😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 8. 2021 at 18:00, Pe.Tr napsal:

...nevím jak @Veverka s kuželama jestli si je neodloží k někomu do auta.

 

V 18. 8. 2021 at 20:37, xSilver napsal:

Dikec, kuzely (pokud to nejsou nejaky extra obri a neni jich desitky, se asi vejdou i do 308SW...

Díky, kluci, ale já jsem soběstačnej (za normálních okolností, když všechno funguje). Kuželů je 10 středních a 10 malých (nastohujou se do sebe), takže cajk. A nádrž mi dá spolehlivě na 330 km, což by myslím taky mělo pohodově stačit 😉

@h4wk3y tak hledej, šmudlo! 😉

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...